Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
11 Temmuz 2018 ( 1871 izlenme )
Reklamlar

Hepiniz oradaydınız be! İşte Adnan Oktar'ın davetine katılan AKP ünlüleri

Türkiye güne Adnan Oktar'ın gözaltına alınması haberi ile uyandı. Adnan Oktar'ın 22 Haziran'da düzenlediği davete ise AKP'li ünlüler akın etmişti.


Adnan Oktar'a yönelik sabaha karşı operasyon başlatıldı.

Oktar ile beraber 235 şüpheli hakkkında başlatılan operasyon devam ediyor. Öte yandan mahkeme, Adnan Oktar'ın tüm mal varlığına el koyarken şirketlerine de kayyum atadı.

Adnan Oktar'ın sanat dünyasından siyasete, spor camiasına kadar birçok ünlü ile ilişkisi ise sır değil.

22 Haziran'da Feriye Sarayı'nda düzenlediği davete ise katılan ünlüler Adnan Oktar ile samimi pozlar vermişlerdi.

Adnan Oktar tarafından Feriye Sarayı'nda düzenlenen davete Muazzez Abacı, Kibariye, Ebru Polat, Semiha Yankı, Çılgın Sedat ve Ayhan Aşan gibi ünlü isimler katılmıştı. Adnan Oktar ile neden bu kadar yakın oldukları ise bir merak konusu. İşte o ünlüler: 


Ebru Polat'ta bu davete katılan isimler arasındaydı.


Kibariye de Adnan Oktar'a yakın tavırları ile dikkatleri çekmişti.

KİBARİYE, 29 EKİM RESEPSİYONUNDA ERDOĞAN'DAN 'MAKAS' ALMIŞTI!

Cumhurbaşkanı Erdoğan için 'Bana her şey seni hatırlatıyor' şarkısını söyleyen Kibariye, ardından 'Allah Allah' diye bağırıp Erdoğan'ın yanağından makas almıştı.


Muazzez Abacı da davete katılanlar arasındaydı.
https://www.abcgazetesi.com/politika/hepiniz-oradaydiniz-be-iste-adnan-oktarin-davetine-katilan-akp-unluleri/haber-93839

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

O tartışma AKP'yi ikiye böldü: 'Rüşvet, adam kayırma, torpil...' En son, Meral Akşener'e İYİ Parti ilçe Kongresinde evsahipliği yapan Zeytinburnu Öğretmenevi yıkılıyor! AKP’li başkan, seçimi kaybedince 300 işçiyi işten çıkardı! Camide Atatürk’e dua ettim diye başıma neler geldi?