Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
14 Mart 2019 ( 156 izlenme )
Reklamlar

Her yerde Erdoğan, İzmir'de Atatürk!


AKP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci için hazırlanan reklam filmi televizyon, sinema ve sosyal medyada yayına girdi. Aynı zamanda Zeybekci'nin seçim sloganı olan "İzmir'e Değer" ismiyle çekilen filmde 'Atatürk' ayrıntısı dikkat çekti. Diğer illerde Erdoğan'lı tanıtım hazırlayan AKP, İzmir için Atatürk'ün yer aldığı reklam filmi hazırladı.


“Zeybekci çözer, İzmir’e değer” sloganıyla, AKP Adayı Nihat Zeybekci için hazırlanan reklam filminde Mustafa Sandal’ın “Aya Benzer” şarkısının uyarlaması kullanıldı.

Modern İzmir, Marka İzmir, Üreten İzmir, 10 Numara İzmir, Şampiyon İzmir, Geleceğim İzmir, İşim İzmir, Alkışlarla İzmir ve Saygıyla İzmir sloganları, filmde yer aldı.

Erdoğan değil, Atatürk ayrıntısı

Filmde en dikkat çeken ayrıntı ise 'Atatürk'. Diğer iller için hazırlanan reklam filmlerinin neredeyse tamamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'lı reklam filmi hazırlayan AKP bu kez Atatürk'ü unutmadı. Filmde, 'Saygıyla İzmir' yazan madalyonun arkasındaki Atatürk çizimi dikkat çekti. Diğer illerin aksine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan görüntülerine ise hiç yer verilmedi.

Arka fonda Atatürk

Zeybekci'nin işaret dili kullandığı anlarda da arka fonda da Atatürk portresi yer aldı.

[Haber görseli]

[Haber görseli]

Filmin yönetmenliğini Kemal Başbuğ yaptı.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/1293930/Her_yerde_Erdogan__izmir_de_Ataturk.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Denizli'de skandal: Lise koleje devredildi, MEB'den yatırım yağdı! Karamollaoğlu: AKP’nin yüzde 70’i içeri girer! 'Cumhurbaşkanına hakaret' davalarında rekor artış! Tam 20 bin 539! CHP’li Yedekci çocuk istismarını Meclis gündemine taşıdı