Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
18 Ekim 2020 ( 12 izlenme )
Reklamlar

İstanbul'da neler değişti? "Nereden nereye" dedirten görüntüler!


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu, Twitter'dan yaptığı paylaşımlarda "Nasıl başladı/Nasıl bitti" akımına katıldı. İmamoğlu İstanbul'a bir sene içerisinde yapılan hizmetleri sıraladıİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu, İstanbul'da bir senede yapılan bazı hizmetleri "Nasıl başladı/Nasıl bitti" akımı ile paylaştı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu yaptığı paylaşımlarda; Kadıköy Kurbağalıdere, Büyük İstanbul Otogarı ve Eminönü Alt Geçidi'ni paylaşarak 2019 ve 2020 hallerini kıyasladı. İmamoğlu'nun paylaşımları kısa sürede çok sayıda beğeni ve paylaşım aldı. 

İmamoğlu paylaşımlarına Kadıköy'de kötü kokusu nedeniyle yıllarca halka çile olan Kurbağlıdere ile başladı. İmamoğlu 2019'daki simsiyah hali ile ve 2020 yılında balıkların olduğu durumu paylaştı. 

2019'daki hali:

2020'deki durumu:

İBB, İstanbul Esenler Otogarı'nı baştan yeniledi, modern bir görünüm kazandırdı. İmamoğlu şu görselleri paylaştı:

İmamoğlu'nun bir sonraki 2 paylaşımı sağanak yağışlarda İstanbul'da yaşanan sel baskınlarıydı. İmamoğlu Eminönü ve Üsküdar'ın 2019'daki ve 2020'deki durumunu gösteren görselleri kamuoyunun takdilerlerine sundu:

Eminönü Alt Geçidi:

Üsküdar Meydan:

İmamoğlu, tarihi Cibalikapı'nın restorasyon çalışmalarından sonraki durumunu da paylaştı.

İşte o görüntüler:

Moda Vapuru ise İmamoğlu ile yeni görüntüsü ile yeniden mavi denizlerle buluştu.

Seymen Çöp Gazı Enerji Üretim Tesisi de 2019'da inşaat halindeydi, 2020'de ise bitti ve hizmete başladı.

"Sulukule'de sadece demir kapıları değil, ötekileştiren anlayışı da yıktık" diyen İmamoğlu şu görselleri paylatı:

Sulukule'de zengin muhiti ile fakir semt arasında demir parlıklar vardı kaldırıldı.

"Çiftçilerin üretimden satışa yanında olduk. 3.5 milyon ücretsiz fide dağıttık, üretici pazarlarını kurduk" diyen İmamoğlu fidelerin domates olduğu görüntüleri paylaştı:

"1 milyon 80 bin m²'lik Atatürk Kent Ormanı'nı düzenleyerek halka açtık" diyen İmamoğlu Atatürk Kent Ormanı'nın bie sene içideki değişimi gözler önüne serdi.


http://www.krttv.com.tr/gundem/istanbul-da-neler-degisti-h50560.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Büyükçekmece'nin ardından Esenyurt'ta da 'seçmen avı' başladı! MHP’li vekil telefonumu kırdım demişti meğer satmış! İSPARK’ın kârını soran CHP’li Barış Yarkadaş’a hapis istemi! Zonguldak karantinası kafaları karıştırdı