Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
11 Nisan 2019 ( 87 izlenme )
Reklamlar

Kabataş yalancısının bir skandalı daha ortaya çıktı! Dün "FETÖ'cü" dedi, bugün danışmanı çıktı!


Sabah yazarı Hilal Kaplan'ın, dün "FETÖ'cü" dediği moda kurumunda, bugün "danışman" olduğu ortaya çıktı.


9 Ağustos 2016 yılında Sabah gazetesinin tesettür giyim firması Modanisa'nın FETÖ'cü olduğuna yönelik yaptığı bir haberi paylaşan Hilal Kaplan, firma için boykot çağrısında bulunarak, "Ünlü tesettür giyim sitesi ModaNisa FETÖ’cü çıktı #boykot" diye yazmıştı.

5 DANIŞMANDAN BİRİ...

3 yıl önce Modanisa'nın FETÖ'cü olduğunu belirtip, "boykot" çağrısında bulunan Hilal Kaplan'ın, firmanın haftaya düzenleyeceği moda etkinliğinin danışmanı olması dikkat çekti.

20-21 Nisan tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde düzenlenecek etkinlikte danışman komitesinde 5 isim yer alıyor. Bu 5 isim arasında Hilal Kaplan'ın da yer aldığı fark edilirken, Kaplan, hükümet medyasında da eleştirilerin odağı haline geldi.

Hükümete yakın yazarlardan Cemile Bayraktar, sosyal medya hesabından Hilal Kaplan'ın danışmanlığı için, "Harika" derken, "Sen 'başörtülülerin modacı, fenomen' olmasını eleştiren yazı yaz ekmek ye, sonra otur moda danışmanı ol, ekmek ye... Afiyet olsun tabi okurları bunları yiyorsa bize ne" diyerek çok sert bir eleştiride bulundu.

İşte Hilal Kaplan'ın Modanisa'da danışman olması:

modest-7bqe.png


cemile-5hem.png


https://halktv.com.tr/gundem/kabatas-yalancisinin-bir-skandali-daha-ortaya-cikti-dun-fetocu-de-390417h

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

THY Eski Yönetim Kurulu Başkanı “3. Havalimanı ihtiyaçtan olmayan bir Binali Yıldırım projesi” Avcılar'da minaresi yıkılan camiyle ilgili yeni gelişme Seçim rüşveti sezonu başladı: İşte ilk adımlar Sabah yazarından itiraf gibi yazı: Yılların reisçileri İmamoğlucu oldu