Anasayfa
12 Nisan 2019 ( 135 izlenme )
Reklamlar

Kaftancıoğlu: Seçim gecesi AKP ıslak imzalı tutanakların elimizde olup olmadığını araştırıyordu


CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, "Seçim gecesi AKP ıslak imzalı tutanakların elimizde olup olmadığını araştırıyordu. Eğer ıslak imzalı tutunaklar elimizde olmasaydı, o gece (31 Mart) sandık yoluyla darbe yapıp 'Bu seçimi 'AKP şu kadar oyla kazandı' diyeceklerdi" dedi.


CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın sunduğu Medya Mahallesi programında, 31 Mart seçim gecesine ilişkin konuştu. 31 Mart seçim gecesi AK Parti'nin, CHP'nin elindeki ıslak imzalı tutunakları araştırdığını söyledi. 

Kaftancıoğlu'nun 31 Mart seçim gecesiyle ilgili şöyle konuştu:

"Biz seçim gecesi bütün tutunakları, ıslak imzalı tutunakları elimize alıp, şu andaki koordinasyon merkezimizde, benim yarı şaka, yarı ciddi ifade ettiğim 'kozmik odamız'da topladık.

AKP, Islak imzalı tutunakların elimizde olup olmadığını araştırıyordu. Eğer ıslak imzalı tutunaklar bizim elimizde olmasaydı, o gece (31 Mart) sandık yoluyla darbe yapıp bu seçimi 'AKP şu kadar oyla kazandı' diyeceklerdi. Bugün de biz itirazlarımızı yaparken "Atı alan Üsküdar'ı geçti" diyeceklerdi. Daha önceki örneklerinden bunu biliyoruz"

http://www.yurtgazetesi.com.tr/politika/kaftancioglusecimgecesiakpislakimzalitutanaklarinelimizdeh124668.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hüsnü Mahalli: 'Bağnazlık, ilkellik ve vahşetin sınırı yok' Avustralya'da anlamlı hareket! İstiklal Marşı ile çıktı kutlamaya katılmadı! 8 garantili projede akıl almaz zarar: Yap - İşlet - Devret'e verilen para ile bakın kaç proje yapılıyordu Sedat Peker'den yeni açıklama: "Bizde geri adım olmaz!"