Anasayfa
11 Ocak 2020 ( 50 izlenme )
Reklamlar

Kavgada kulak kopuyordu... İmam ve müezzin birbirine girdi!


Çorum’da bir camide görev yapan imam ve müezzin arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Çıkan kavgada müezzinin kulaklarının neredeyse kopacağı belirtildi.Olay Ulukavak Mahallesi’nde bulunan Ölçek Camii’nde meydana geldi. Müezzin Hüseyin T. (50) ile imam Fatih Y.(31) arasında daha önceden bir tartışma yaşandığı bu tartışmanın geçen gün tekrar cami içerisinde meydana geldiği belirtildi.

SORUŞTURMA AÇILDI

Edinilen bilgiye göre müezzin Hüseyin T. camide Kuran okuduğu esnada cami imamı içeri girdi. Kapının açık kaldığını gören müezzin ise, imam Fatih Y’den kapıyı örtmesini istedi. Fatih Y’nin ters cevap vermesi üzerine taraflar arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesi ile birlikte müezzin Hüseyin T. kulaklarından yaralandı.

Tedavi için Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Hastanesi’ne giden Hüseyin T.’nin kulaklarının arkasına çok sayıda dikiş atıldığı öğrenildi.

Öte yandan, yaralanan müezzinin bir sendikada yönetici olduğu öğrenilirken, İl Müftülüğü tarafından konu hakkında idari soruşturma başlatılıp, Çorum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından da adli soruşturma açıldığı öğrenildi.

https://odatv.com/imammuezzininbirbirinegirdi11012000.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP’li eski belediye başkanı yolsuzluktan tekrar yargılanacak! Sosyal medyayı sallayan #Hayır cevabı 'Sevdiklerimiz için evet diyemeyiz, düşündüğüm için #Hayır diyorum !' YSK'dan flaş Maltepe kararı! 'AKP'li İşadamları 200 Milyar Dolar Kaçırdı'