Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
04 Şubat 2018 ( 2499 izlenme )
Reklamlar

Kılıçdaroğlu seçilince Uğur Dündar isyan bayrağını açtı!

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun yeniden seçilmesiyle Halk TV ve Sözcü gazetesi çevresinden kimi isimlerden dikkat çeken mesajlar gelmeye başladı...

ABC Haber Merkezi

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) 36. Olağan Kurultay heyecanı dün başladı. CHP'de genel başkanlık için Kemal Kılıçdaroğlu ve Muharrem İnce yarıştı. CHP Kurultayı'nda resmi sonuçlar açıklandı. Buna göre Kılıçdaroğlu 790 oyla genel başkanlığa seçildi. Muharrem İnce ise 447 oyda kaldı. Halk Tv'de program yapan Sözcü yazarı Uğur Dündar, Kemal Kılıçdaroğlu'nun yeniden Genel Başkan seçilmesinin ardından isyan bayrağını açtı.

Twitter’da “CHP'de taşıyıcı kolonları ve ana gövdeyi oluşturan, kuruluş felsefesine ve Atatürk değerlerine gönülden bağlı kesim, partide kimlik değişimi anlamına gelen YCHP projesini asla kabul etmeyecek ve bugünden itibaren büyük mücadeleyi başlatacaktır" diyen Dündar, "Olağanüstü Kurultay yakındır” mesajını paylaştı.

Dün gece de Muharrem İnce, kurultayda tartışmalar yaşanırken Halk TV'de yayına çıkmıştı.

CİHANER'DEN HALK TV'YE TEPKİ
CHP Kurultayı'na "Gelecek İçin" adlı bir çağrıyla giren İlhan Cihaner ve Selin Sayek Böke'nin de aralarında bulunduğu delegelerin boş oy kullandığı iddiasına yanıt geldi. Yapılan açıklamada Halk TV'ye tepki gösterilirken, "Bizim boş oy attığımız iddiası alçakça bir iftiradır. Yarınki sonucu etkilemeye dönük bir manipülasyondur. #gelecekiçin demokrasiye inanan temiz bir hareket olarak yola devam edecektir. @halktvcomtr bu ayak oyunlarına son vermelidir" denildi.

Uğur Dündar'ın o mesajı şöyle:

ugur(3).jpg

http://www.abcgazetesi.com/kilicdaroglu-secilince-ugur-dundar-isyan-bayragini-acti-77820h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Mobil vaiz ile irşat ekibi' dönemi başlıyor Milyonlarca lira boşa gitmiş ! İstanbul’da çıkışı olmayan alt geçit ! Din öğretmeninden Alevi vatandaşlara skandal sözler! Afrin şehidi CHP'yi yasa boğdu