Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
05 Kasım 2018 ( 55 izlenme )
Reklamlar

Kırşehir Valiliği’nden ‘dini içerikli ant’ açıklaması: Soruşturma başlatılmıştır

Kırşehir Valiliği'nce, emekli eski Kırşehir Valisi Necati Şentürk'ün, yaklaşık bir yıl önce bir okulu ziyareti sırasında, öğrencilere "dini ant" okutturulduğu haberleri nedeniyle inceleme ve soruşturma başlatıldı.


Valilikten yapılan yazılı açıklamada, bazı medya organlarında Kırşehir’deki bir okulda öğrencilere dini içerikli yemin ettirildiği şeklinde haberler yer aldığı belirtildi.


Bu uygulama 'Federe İslam Devleti'ne giden yola taş döşenmektir !

  


Konuya ilişkin inceleme ve soruşturma başlatıldığı vurgulanan açıklamada, “Söz konusu haberlere konu olay yaklaşık bir yıl önce, emekli eski Kırşehir Valisi Necati Şentürk'ün, Fatımatüz Zehra İmam Hatip Ortaokulu'nu ziyareti esnasında vuku bulmuş olup, bu selamlama konusu ile ilgili olarak Valiliğimizce gerekli inceleme ve soruşturma başlatılmıştır” ifadeleri kullanıldı.

AA

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/son-dakika-kirsehir-valiliginden-dini-icerikli-ant-aciklamasi-sorusturma-baslatilmistir-2719535/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan’ın başdanışmanı hakkında flaş iddia İki anket birden açıklandı! Erken seçim olursa hangi parti ne kadar oy alır? Suudi Arabistan’dan umre dahil tüm ziyaretlere ek vergi! Dolar 7 lirayı aştı! İşte Dolar ve Euro’da son rakamlar