Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
27 Mart 2019 ( 56 izlenme )
Reklamlar

Meğer trafiği de CEHAPE sıkıştırıyormuş


Dede, İstanbul’da son günlerde yaşanan trafik sıkışıklığının, trafik cezalarının “seçim ayarlı operasyon” olduğunu iddia etti. Ersoy Dede, “Bir kaç gün daha milleti canından bezdirmek için en küçük en değersiz gördüğünüz noktadaki adamlarını bile devreye sokacaklar” iddiasında bulundu
Hükümete yakın Star gazetesi yazarı Ersoy Dede, “Sinir uçlarımıza dokunacaklar, sabır!..” başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Dede, İstanbul’da son günlerde yaşanan trafik sıkışıklığının, trafik cezalarının “seçim ayarlı operasyon” olduğunu iddia etti. Ersoy Dede, “Bir kaç gün daha milleti canından bezdirmek için en küçük en değersiz gördüğünüz noktadaki adamlarını bile devreye sokacaklar” iddiasında bulundu.

“BANA PARANOYAK DİYEBİLİRSİNİZ”

Star yazarı Dede yazısında şu ifadeleri kullandı:

“Aylardır gidip geldiğiniz yolda bir süredir garip bir şekilde trafik sıkışıklığı olduğunu fark ettiniz mi? Hep kullandığınız sapağın bir sabah lüzumsuz yere bakım/onarım gibi sebeplerle kapandığını, bu yüzden yolunuzu uzatmanız gerektiğini mesela. ‘2 dakikada bir’ geçmesi gereken trenin, metronun, tramvayın hiç sebep yokken geç geldiğini. Metrobüste/otobüste hep de pik saatlerde bir sorun çıktığını, zaten binmenin zor olduğu durakların bir süredir eziyete dönüştüğünü görüyor musunuz peki?

Haberlerde izlediğiniz bir sapığın serbest bırakıldığını masum bir çocuğun gereksiz yere hapis yattığını fark ettiniz mi? Hiç olmayacak yerde trafik cezası yediniz mi son günlerde? Bir kamu dairesinde anlamadığınız bir şekilde uzun süren kuyruklara denk geldiniz mi? Listeyi uzatabilirim. Tüm bunlar ve daha fazlası hiç şüpheniz olmasın ki seçim ayarlı operasyonlar.

Bana paranoyak diyebilirsiniz. Ama bu, gerçeği değiştirmeyecek. Nirvana’nın Nevermind albümünde çok sevdiğim bir şarkı vardı. Orada derdi ki; ‘paranoyak olman izlenmediğin anlamına gelmez’.

Bu sabah kapalı olan yolun kenarında durun ve o yolun sahiden kapatılması gerekip gerekmediğine kendiniz karar verin. Giderken fark edemezsiniz belki ama geliş istikametinde tıkanmış olan yolun açıldığı noktaya bugün biraz daha dikkatli bakın. Bakın bakalım neden tıkalıymış o trafik! Bir kaç gün daha milleti canından bezdirmek için en küçük en değersiz gördüğünüz noktadaki adamlarını bile devreye sokacaklar. Sinir uçlarımıza dokunacaklar. Biz de sabredeceğiz.”

https://odatv.com/meger-trafigi-de-cehape-sikistiriyormus-27031902.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yıldırım "Ben de anlamadım" demişti, bilirkişi raporları yolsuzlukta İSPARK'ı işaret etti Anne terliği silah sayılınca, Flash TV spikeri çıldırdı ! Danimarka'da peçe takan Türk turiste ceza! Paris Belediye Başkanı’ndan 31 Mart’ta tebrik mesajı!