Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
14 Ocak 2021 ( 8 izlenme )
Reklamlar

Melih Bulu'nun ilk icraatı ihale açmak oldu!


AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Boğaziçi Üniversitesi’ne dışarıdan rektör atanan Melih Bulu’nun ilk icraatı, güvenlik kameraları ve kayıt cihazlarının bakım ve onarımı için ihale gerçekleştirdi.Bulu, üniversitenin kampüslerindeki güvenlik kameralarının onarım ve bakımı için ihale açtı. "Açık ihale usulü" yapılacak ihalede teklifler 22 Ocak’ta yapılacak.

İhaleyi alan firma, Boğaziçi Üniversitesi Kuzey, Güney, Kandilli, Kilyos, Uçaksavar, Hisar Kampüslerinde bulunan 573 kamera ile 39 kamera kayıt cihazının bakım ve onarımını yapacak. Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 3 gün içinde bakım ve onarıma başlanacağı belirtildi.


Boğaziçi Üniversitesi tarafından yayımlanan teknik şartnameye göre, kameralar ve kayıt cihazları her daim ve zaman içinde çalışır vaziyette olacak.

Yüklenici firma, herhangi bir arıza durumunda arızaya 24 saat içinde müdahale ederek arızayı gidermekle mükellef olacak. Mesai saati dışında dahi gerçekleşen arızanın giderilmesi yüklenici firmadan yapılacak.

https://www.yurtgazetesi.com.tr/guncel/kayyum-rektor-melih-bulunun-ilk-isi-bakin-ne-oldu-h172295.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstanbul’da 1,6 milyon metrekarelik askeri alan imara açıldı: Sanayi alanı olacak CHP Man Adası için flaş bir iddia daha! ‘Şirketin sahibi Ziya Enişte’ Kırgızistan’da halkı siyanürle zehirleyen şirkete, Zonguldak’ta altın arama izni verildi! "Artık sınav soruları çalınmıyor" diyenlere bu haberi gösterin!