Anasayfa
24 Haziran 2018 ( 186 izlenme )
Reklamlar

Muharrem İnce: Canım pahasına oyunuza sahip çıkacağım!

CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Twitter'dan bir açıklama yaparak hileyle seçim kazanma döneminin bittiğini ve canı pahasına oylara sahip çıkacağını söyledi.  İnce saat 17.00'da herkesi oy kullandığı sandık başına çağırdı.

İnce şunları kaydetti;

“Ne yaparlarsa yapsınlar, kaybedecekler. Hileyle hurdayla seçim kazanma dönemi artık bitti. Bu yöndeki haberlerle sakın yılgınlığa, karamsarlığa kapılmayın. Sandığa gidin, oyunuzu kullanın, umudunuzu asla yitirmeyin. Ben canım pahasına oyunuza sahip çıkacağım, başaracağız.”

 

Ne yaparlarsa yapsınlar, kaybedecekler. Hileyle hurdayla seçim kazanma dönemi artık bitti. Bu yöndeki haberlerle sakın yılgınlığa, karamsarlığa kapılmayın. Sandığa gidin, oyunuzu kullanın, umudunuzu asla yitirmeyin. Ben canım pahasına oyunuza sahip çıkacağım, başaracağız.

İnce bu tweet’ten bir saat sonra herkesi oy kullandıkları sandık başına çağıraran aşağıdaki twwet’i attı;

 

Oyunu kullanmayan yurttaşlarımızı oy kullanmaya ve herkesi saat 17.00’de oy kullandıkları okullara çağırıyorum.
Sıkı durun, başaracağız.https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/muharremincecanimpahasinaoyunuzasahipcakacagim2483805/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Naci Ağbal operasyonu öncesi 1.1 milyar dolar alınmış! Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Özlü: 65 yaşa sokağa çıkma kısıtlaması kalkmalı Belediye planlarında yeşil alan olarak geçiyordu, Bakanlık Suudilerin satış ofisi için kılıfı buldu! Son anket sonuçlarında AKP'ye büyük şok!