Home
27 Kasım 2018 ( 502 izlenme )
Reklamlar

Muharrem İnce’den Erdoğan’a yanıt!

AKP’li Erdoğan bugünkü AKP’li belediye başkan adaylarını açıkladığı grup toplantısında, CHP’nin sevilen belediyelerine gönderme yaptı.


AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Çankaya, Beşiktaş, Kadıköy, Şişli gibi yerlerdeki seçim sonuçlarına bakın hiçbirinin ülke gerçekleriyle ilgisi olmadığını görürsünüz. Türkiye yansa da şaha kalksa da bunların umurlarında değildir. Buralardaki seçmen profili Türkiye pastasının kaymağını yiyen kesimden oluşuyor. Bu ilçelerde yaşayan sağduyulu vatandaşlarımız bilir ki bu ilçeler bugünkü seviyesine, belediyelerin değil büyükşehir belediyesinin ve hükümetin yatırımları sayesinde gelmiştir.” demişti.

CHP’DEN YANIT GECİKMEDİ
Muharrem İnce, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Erdoğan’a yanıt verdi. İnce, “1100 odalı Saray’ında beyaz çay ve ejder meyveli smoothie içen, Saray’ın bahçesindeki hurmalar üşümesin diye ısıtma düzeneği kuran, millet ekonomik kriz ile boğuşurken 500 milyon dolarlık uçağa binen kişi söylüyor bunları…” ifadelerini kullandı.

[Haber görseli]

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/1153196/Muharrem_ince_den_Cumhurbaskani_Recep_Tayyip_Erdogan_a_yanit.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kılıçdaroğlu’na yapılan alçak saldırının yeni görüntüleri ortaya çıktı ! İmamoğlu: Metro vergileri zulümdür Erdoğan'ın eski metin yazarı ATV'yi topa tuttu! "Rezillik, kepazelik" Bakanlığın desteklediği projede terör propagandası skandalı!