Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
10 Şubat 2019 ( 743 izlenme )
Reklamlar

Muharrem İnce Erdoğan'ın ucuz sebze projesini bombaladı: Akıl küpleri sizi!

Belediyeler, sebze meyve fiyatlarındaki fahiş artışı önlemek amacıyla 'tanzim satış' dönemini başlatıyor. Gelecek hafta İstanbul ve Ankara'da başlayacak olan tanzimli satışa Muharrem İnce'den sert tepki geldi.Gelecek hafta İstanbul ve Ankara'da hayata geçirilmesi planlanan tanzim satışı, CHP'nin 24 Haziran'daki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce sert bir dille eleştirdi.

İnce, yaptığı paylaşımda"Özelleştir, babalar gibi sat, kapat çık bu sektörlerden... tarımı bitir, ithal et! Şimdi çadırdan dükkan kurup domates, soğan, biber, patlıcan satıp ekonomiyi düzeltecekler! Akıl küpleri sizi!" ifadelerini kullandı.

Muharrem İnce'nin açıklaması şöyle:

"Devlet bez üretmez, Sat Sümerbank’ı Devlet şeker üretmez, Sat Şeker fabrikalarını... Özelleştir, babalar gibi sat, kapat çık bu sektörlerden... tarımı bitir, ithal et! Şimdi çadırdan dükkan kurup domates, soğan, biber, patlıcan satıp ekonomiyi düzeltecekler! Akıl küpleri sizi!"

http://www.yurtgazetesi.com.tr/politika/muharrem-ince-erdogan-in-ucuz-sebze-projesini-bombaladi-akil-h118230.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Pensilvanya’nın arka odalarında neler oluyormuş neler 'Fethullah Gülen'i görünce üzerine atladım !' Zorla evlendirilmek istenen kız çocuğu kabul etmeyince, abisi balkondan attı ! Adana’da bir Ramazan davulcusu, vatandaşları İzmir Marşı’yla sahura kaldırdı ! KHK’da AKP’lilerin de kafası karışık: Anayasa Profesörü Burhan Kuzu dahi 15-16 Temmuz’u kapsadığını anlamamış!