Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
16 Mart 2019 ( 49 izlenme )
Reklamlar

Muharrem İnce: Erdoğan'ın yaptığı 3. köprüden beleş geçin de göreyim sizi


CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, ''Sırat köprüsünden geçme garantisi veriyor. O zaman ben diyorum ki; Erdoğan'ın yaptığı 3. köprüden beleş geçin de göreyim sizi"


CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ve CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, CHP'nin Çekmeköy adayı Seyfettin Yıldırım'a destek olmak için Çekmeköy'e geldi.

Seyfettin Yıldırım'a destek için düzenlenen etkinliğe CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal'ın yanı sıra CHP eski milletvekilleri Yakup Akkaya, Kadir Gökmen Öğüt  ve Barış Yarkadaş da katıldı.

Muharrem İnce, Çekmeköy'de yaptığı konuşmada AKP Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz'ın “Oyunu AKP’ye ver cennete git”sözlerini eleştirdi.

MUHARREM İNCE: ERDOĞAN'IN YAPTIĞI KÖPRÜDEN BELEŞ GEÇİN DE GÖREYİM

İnce'nin konuşmasından satır başları şöyle:

"Oyunu diyor AKP'ye ver ruzi mahşerde (kıyamet günü) beraat belgesi yanında gelsin" diyor. Yani cennete giderken sırat köprüsünden geçeceksin.

Sırat köprüsünden geçme garantisi veriyor. O zaman ben diyorum ki; Erdoğan'ın yaptığı 3. köprüden beleş geçin de göreyim sizi"

http://www.yurtgazetesi.com.tr/politika/muharrem-ince-erdogan-in-yaptigi-3-kopruden-beles-gecin-h121383.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstanbul’da Kur'an kursunda cinsel istismar! Annesi ortaya çıkardı! İTÜ'deki Ak Gençlik etkinliğine rektör de katıldı! Danıştay’dan flaş karar: Müfettiş Atatürk'ü bilecek! Brunson krizinin ardından dolar/TL 5.90’ın altında! Dolarda son durum…