Müjdat Gezen'den çok konuşulacak Binalı Yıldırım taklidi! 'En düşük fiyatı biz vermişiz. Zaten bizden başka katılan olmadı'

27 izlenme 19 Mart 2022
Reklamlar

Tele1'de Uğur Dündar'ın sunduğu Demokrasi Arenası programına konuk olan Müjdat Gözen, katıldığı programda özel tiplemeler yaptı. Müjdat Gezen, 'yanlı yayındayım' diyerek Binalı Yıldırım'ın da taklidini yaptı.

RTÜK’ün Sedef Kabaş’ın sözlerini gerekçe göstererek 5 hafta yayın yasağı getirdiği Demokrasi Arenası dün akşam yeniden ekranlara döndü.

Gazeteci Uğur Dündar'ın konuğu olan Müjdat Gezen'in Binali Yıldırım taklidi ise sosyal medyanın gündemine oturdu.

Müjdat Gezen, telefonla konuşarak "Cemil şu an yanlı yayındayım. Yanlı yayındayım diyorum aklım bizim kanallara gidiyor, canlı yayındayım. Merak etme o ihale oldu bitti. O iş bitti, bitti. En düşük fiyatı biz vermişiz. Zaten bizden başka katılan olmadı" sözleri ile Yıldırım'ı taklit etti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP eski milletvekili Mehmet Metiner, AKP’de dönen dolapları yazdı! CHP'nin 20 Aralık gecesini araştırma önergesi AKP-MHP oylarıyla reddedildi! Mansur Yavaş, çiftçiye yer kalmayınca bürokratları dışarı çıkarttı! İş dünyasından Taksim İstiklal Caddesi’ndeki saldırıya sert tepki!