Home
27 Ekim 2018 ( 71 izlenme )
Reklamlar

Odunpazarı Belediyesi hizmet binalarına Andımızı astı!

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi, Cumhuriyetin kuruluşunun 95’inci yılını ve Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde hizmet binalarına andımızı astı.


Odunpazarı Belediyesi'ne bağlı 11 Halk Merkezi Cumhuriyetin kuruluşunun 95'inci yılını ve Cumhuriyet Bayramını kutlamaya hazırlanıyor. Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Halk Merkezleri Odunpazarı Belediyesi personelleri ve vatandaşlar tarafından süslendi. Renk renk balonların ve süslerin asıldığı Halk Merkezleri, Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına hazırlandı.

SÖZCÜ

SÖZCÜ

ANDIMIZI TARTIŞIRSAK ULUS OLMAYI DA TARTIŞMAK DURUMUNDA KALIRIZ


Danıştay'ın ilköğretimde “Öğrenci Andı”nı kaldıran yönetmelik hükmünü iptal etmesinin ardından başlayan ‘Andımız' tartışmalarını protesto eden Odunpazarı Belediyesi, başta Hizmet Binası, 11 Halk Merkezi ve Hamamyolu Caddesi olmak üzere tüm merkez ve binalarına ‘Andımız'ı astı. Andımız tartışmalarına tepki gösteren Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, “Türk Milleti olmaktan rahatsız olanlar Andımız'dan da rahatsız olur, İstiklal Marşı'ndan da. Andımızı tartışırsak ulus olmayı da tartışmak durumunda kalırız.

SÖZCÜ


Bizim uluslaşmış ve cumhuriyeti pekiştirmiş bir ülke olmamız gerekirdi. Üstüne koya koya gidemedik. Özellikle 16 yıldır AKP yönetimiyle yıka yıka gittik. Bizi millet yapan, bizi kardeş yapan unsurları AKP hükümeti bir bir yıktı” dedi.

SÖZCÜ

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/odunpazaribelediyesihizmetbinalarinaandimiziasti2705133/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir şehrin havasını böyle öldürüyorlar! Tarlada yanan lastikler gökyüzünü kararttı Silivri Cezaevi’nde en çok oy HDP ve AKP’ye çıktı! İnşaat sektöründe borç krizi: İki şirket konkordato istedi Yine zam! Benzine 12 kuruş zam geldi!