Polis, Meral Akşener'e imza veren isme hakaret edince olay çıktı !

7265 izlenme04 Mayıs 2018
Reklamlar
Cumhurbaşkanlığı adaylığı için 100 bin imza toplanmasına bugün başlandı. Vatandaşlar adaylarına imza vermek için Yüksek Seçim Kurulu Müdürlüklerine başvurdu.

İYİ Parti Milletvekili aday adayı Murat Ağırel de eşiyle birlikte, İstanbul Anadolu Adliyesi’ne, Meral Akşener’in adaylığı için imza vermeye gitti.

“SENDE Mİ FETÖ’CÜLERE İMZA VERMEYE GELDİN”

Ağırel çifti, Akşener’in adaylığı için imza verdikten sonra adliyenin B2 binasındaki -2. kattan asansöre bindi. Asansörde polis memuru Yakup Ünlü, asansörde bulunan başka bir vatandaşa “Sen de mi FETÖ’cülere imza vermeye geldin” diye sordu.

Asansör -4. Kata gelip herkes indiğinde ise polis memuru Yakup Ünlü, polis arkadaşına dönerek “Amma çok FETÖ sevici varmış” diye bağırdı.

AĞIREL’İ İTELEDİ

Ünlü’nün bu sözlerinin ardından Murat Ağırel, “Devlet memurusun bunu söyleyemezsin” diye itiraz etti.

Polis Ünlü, Murat Ağırel’i kolundan tutarak itti. Olay yerinde bulunan diğer polisler ise yaşananlara müdahale etmedi. Murat Ağırel, polisten şikayetçi olacağını söyledi ancak polisin adını vermediler.

Ağırel’in eşi cep telefonuyla, bütün yaşananları kaydetti, polisler videoyu zorla sildirdi. Telefonun “silinenler” klasöründe kalan videoyu Ağırel çifti İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray’a gönderdi.  Çıray ise videoyu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya iletti.
Loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

29 Ekim'i kana bulayacaklardı... Böyle yakalandılar! MHP’li vekil Saray önünde çadır kuracak İmamoğlu’na mazbatayı vermiyorlar, Cübbeli’nin damadına ihaleyi verdiler! MÜSİAD Genel Başkanı da Jet Fadıl mağduruymuş!