Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
17 Mart 2018 ( 242 izlenme )
Reklamlar

Rektörlükten skandal mesaj: Erdoğan'ın mitingine katılın, kanıt sunun!

Kamu personellerini AKP ve Erdoğan mitinglerine zorla taşıma sürüyor. Üniversite rektörlüklerinden gelen skandal açıklamalara bir yenisi daha eklendi.

Dicle Üniversitesi Rektörlüğü, Diyarbakır’a gidecek olan AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı karşılama törenine katılmaları için üniversite hastanesi çalışanlarına mesaj gönderdi. Mesajda, ''Katılım sağlayanların kanıt amaçlı alanda telefonları ile fotoğraf çektirmesi gereklidir'' denildi.

Dicle Üniversitesi Rektörlüğü'nden gönderilen mesajın tamamı şu şekilde:

''Hastanelerimizde kadroya geçirilen tüm çalışanların yarın saat 12:00 da Elazığ yolu üzerinde Devlet Su İşleri (DSİ)’nin önünde sayın Cumhurbaşkanımız için Rektörlüğümüzün yapacağı karşılama törenine katılmaları zorunludur. Katılım sağlayanların kanıt amaçlı alanda telefonları ile fotoğraf çektirmesi gereklidir. Fotoğraflar daha sonra rektörlüğe sunulacaktır… Dicle Üniversitesi Rektörlüğü.''

asddfg.jpg


http://www.abcgazetesi.com/rektorlukten-skandal-mesaj-erdoganin-mitingine-katilin-kanit-sunun-82429h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Melih Gökçek’in oğulları sabıkalı çıktı! Atatürk'ü sansürleyen Star TV'den açıklama Bu nasıl adalet? Savcılıktan Çiftlik Bank için inanılmaz karar! Adıyaman Gerger'de 18 çocuğa cinsel istismara 571 yıl hapis cezası!