Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
17 Mart 2018 ( 240 izlenme )
Reklamlar

Rektörlükten skandal mesaj: Erdoğan'ın mitingine katılın, kanıt sunun!

Kamu personellerini AKP ve Erdoğan mitinglerine zorla taşıma sürüyor. Üniversite rektörlüklerinden gelen skandal açıklamalara bir yenisi daha eklendi.

Dicle Üniversitesi Rektörlüğü, Diyarbakır’a gidecek olan AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı karşılama törenine katılmaları için üniversite hastanesi çalışanlarına mesaj gönderdi. Mesajda, ''Katılım sağlayanların kanıt amaçlı alanda telefonları ile fotoğraf çektirmesi gereklidir'' denildi.

Dicle Üniversitesi Rektörlüğü'nden gönderilen mesajın tamamı şu şekilde:

''Hastanelerimizde kadroya geçirilen tüm çalışanların yarın saat 12:00 da Elazığ yolu üzerinde Devlet Su İşleri (DSİ)’nin önünde sayın Cumhurbaşkanımız için Rektörlüğümüzün yapacağı karşılama törenine katılmaları zorunludur. Katılım sağlayanların kanıt amaçlı alanda telefonları ile fotoğraf çektirmesi gereklidir. Fotoğraflar daha sonra rektörlüğe sunulacaktır… Dicle Üniversitesi Rektörlüğü.''

asddfg.jpg


http://www.abcgazetesi.com/rektorlukten-skandal-mesaj-erdoganin-mitingine-katilin-kanit-sunun-82429h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

"Allah rızası" diyerek soruları çalmışlar! Hiç tatmadığımız bir krize hazır olun! Ve Marmara Üniversitesi diploma sorgulama sistemini değiştirdi ! UNUTMADIK ! Kılıçdaroğlu'na ahlâksız diyen C.başkanı 1 Haziran 2015'de Erzurum Mitinginde KADINLARA HAKARET EDİYOR !