Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
04 Temmuz 2019 ( 33 izlenme )
Reklamlar

Sakarya Büyükşehir Özel Kalem'e özel atama!


AKP'ye yakınlığı ile bilinen şarkıcı Davut Güloğlu'nun oğlu Cengizhan Güloğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nde işe başladı. Güloğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü’ne getirildi.Medyabar'da yer alan habere göre, AKP'ye yakınlığı ile bilinen şarkıcı Davut Güloğlu’nun oğlu Cengizhan Güloğlu Ekrem Yüce’nin emri ile Belediye Özel Kalem Müdürlüğü’ne atandı. Atamanın Belediye ve siyasi çevrelerce büyük tepki topladığı ifade edildi.

MAKAMINDA ZİYARET ETMİŞTİ

Rizeli ünlü şarkıcı Davut Güloğlu ile Ekrem Yüce'nin dostluğu çok eskiye dayanıyor. Yüce'nin Çaykur Genel Müdürlüğü yaptığı Rize'de sık sık bir araya gelen ikili, son olarak 16 Mayıs'ta Büyükşehir Belediyesi'nde fotoğraf vermişti.  Seçim öncesi Yüce'ye destek olan şarkıcı Davut Güloğlu, Ekrem Yüce'yi başkanlık makamında ziyaret etmişti.

"SAYIN GÜLOĞLU'NA TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Güloğlu'nun hediye verdiği Başkan Yüce fotoğraflarını "Sayın Davut Güloğlu'na verdiği desteklerden ve hayırlı olsun ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Rabbim dostluğumuzu baki kılsın" ifadeleriyle paylaşmıştı. 

Davut Güloğlu, o akşam Başkan Yüce'ye TÜVASAŞ'ın iftar davetinde de eşlik etmişti. 

SOSYAL MEDYA HESABINDA PAYLAŞTI

Şarkıcı Davut Güloğlu'nun oğlu Cengizhan Güloğlu, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Büyükşehir Belediyesi önünde çekilen fotoğrafını "Bismillah" ifadesiyle paylaştı.  Cengizhan Güloğlu'nun Özel Kalem Müdür Yardımcısı olarak görev yapacağı öğrenildi.

http://www.krttv.com.tr/siyaset/sakarya-buyuksehir-ozel-kalem-e-ozel-atama-h7286.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yandaş yalaka 'Ver Mehteri' Erkan yine saldırdı ! 'Kapatılsın bu ODTÜ' Baro Başkanları salona alınmadı, TBMM'de Adalet Komisyonu karıştı! AKP’de istifalar arttı! "Yanılmışız, Allah affetsin" 1 buçuk milyara bir baraj yapamadılar!