Anasayfa
05 Temmuz 2020 ( 27 izlenme )
Reklamlar

Sakarya’dan acı haber! Ölü sayısı yükseldi


Sakarya'daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlamada iki cansız bedene daha ulaşıldı. Ölü sayısı altı oldu. Kayıp bir kişiyi arama çalışmaları sürüyor.
Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, fabrika arazisi ve çevrede devam eden aramakurtarma çalışmaları kapsamında 2 kişinin daha cansız bedenine ulaşıldığını ve kayıp 1 kişi için çalışmaların devam ettiğini söyledi.

2 kişinin yakınlarına bilgi verildiğini belirten Vali Kaldırım, şu ifadeleri kullandı;

*Arama çalışmalarında 2 kişinin cansız bedenine ulaşıldı. Hayatını kaybedenlerin sayısı 6’ya yükseldi, Allah'tan rahmet diliyorum. Kayıp 1 kişiyi arama çalışmaları sürüyor.

*Yeni tespit edilen 2 cansız bedenle ilgili yakınlarına da bilgi verildi. Hem onlara hem de Sakarya'mıza başsağlığı diliyorum. Sabah hastanelerde 8 yaralı olduğunu ifade etmiştim, şu an itibariyle hastanelerde yatan hasta sayımız 5'e düştü.

*1'i il dışında Kartal'da yanık tedavisi görüyor. 1'inin durumunun ağır olduğunu biliyoruz. Ben tekrar yakınlarını kaybedenlere başsağlığı diliyorum. Tüm ekiplerimiz burada, sahada çalışmaya devam ediyor.

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/sondakikasakaryadanacihaberolusayisiyukseldi5912496/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kadın yürüyüşüne engel! İstiklal Caddesi kapatıldı Osmangazi Köprüsü'nün satışı için resmi açıklama: Girişimlere başladık! AKP’li Özhaseki’den ‘mülteci’ savunması! "Sanayiyi onlar ayakta tutuyor" Avrasya Tüneli ücretlerine zam geldi!