Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
29 Mayıs 2020 ( 93 izlenme )
Reklamlar

Saray, Muharrem İnce'nin Haber Global canlı yayınını terk etmesinden rahatsız oldu!


Saray'ın İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 2018 seçimerinde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce'nin canlı yayını terk etmesi hakkında açıklama yaptı.


Saray'ın İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 2018 seçimerinde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce'nin canlı yayını terk etmesi hakkında açıklama yaptı.

Fahrettin Altun'un sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

"Sayın Muharrem İnce'nin, bu akşam bir televizyon kanalında katıldığı programın Sayın Cumhurbaşkanımızın Fetih programında konuşma yaptığı dakikalara denk gelmesi üzerine yarıda kesilmesiyle ilgili sarf ettiği sözlere üzüntüyle şahit olduk.

Sayın İnce'nin, özel bir televizyon kanalının tamamen kendi hür iradesiyle belirlediği yayın tercihleri üzerinden Sayın Cumhurbaşkanımız hakkında haksız, mesnetsiz ve ağır ithamlarda bulunarak takındığı suçlayıcı tavır kabul edilemez.

Türkiye Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren her bir medya kuruluşu özgürce görüşlerini ve yayın tercihlerini yansıtmakta, yasal çerçeve içerisinde faaliyetlerine bir kısıtlama olmaksızın devam edebilmektedir. Sayın İnce'nin bu tavrı medya camiamıza da iftira mahiyeti taşımaktadır.

Her hadiseyi fırsat bilip hasmane bir tutumla Cumhurbaşkanımızın şahsına yönelik bir hakaret, iftira ve karalama furyası başlatmaya çalışan bu zihniyetin iflah olmaz saldırılarının son bulmasını temenni ediyoruz."

https://www.gercekgundem.com/medya/185083/saraydan-muharrem-incenin-haber-global-canli-yayinini-terk-etmesi-hakkinda-aciklama

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Halk otobüsü şoförünün testi pozitif çıktı! Otobüse binen vatandaşlar aranıyor! AKP’den İstanbul için yeni başvuru AKP’liler ve MHP’liler uyarıları hiçe saydı! Umre dönüşü toplumu riske attılar İran’dan ABD’ye tehdit! ‘İntikamı alınacak’