Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
12 Nisan 2019 ( 116 izlenme )
Reklamlar

Seçimlerin iptali için sahte belge hazırlıyorlar iddiası!


31 Mart yerel seçimlerinde İstanbul’u kaybeden AKP ve rantçıları sandıktan çıkan iradeye karşı gaspın yollarını arıyor. Büyükçekmece’de seçmen kaydırması yapıldığı iddiasıyla evlere gidildi ancak dediklerini doğrulayacak bir sonuç bulunmadı. İddiaya göre Büyükçekmece’de sahte belge hazırlayarak seçimlerin iptali amaçlanıyor…

AKP tarafından Büyükçekmece’de yeni bir senaryo hazırlandığı iddia edildi.

‘EMNİYET’TE OLUŞTURULAN EKİPLERLE MASA BAŞI SAHTE BELGE ÜRETİYORLAR’

İddiaya göre “Üretilen sahte belgeler ile 11.04.2019 Perşembe günü öğlen saatlerinde AKP İstanbul İl Başkanlığından gelen 2 kişi tarafından YSK’ya iletilmek üzere teslim alındı. Seçimlerin iptaline yönelik yeterli ve gerçeklikte olmadığı anlaşılan bu belgeler nedeniyle YSK’nın Büyükçekmece kararını ertelemesinden sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden gelen yeni bir talimatla ve nereden geldiği belli olmayan yeni bir liste doğrultusunda Büyükçekmece Emniyet Müdürlüğü’nde oluşturulan ekiplerle, Büyükçekmece’nin 24 mahallesinde oturan en az 7.200 gerçek ve oy kullanmış seçmen hakkında masa başı üretilen sahte belgelerle YSK’nın Büyükçekmece ve İstanbul seçimlerini iptali amaçlanmaktadır…”

https://www.abcgazetesi.com/secimlerin-iptali-icin-sahte-belge-hazirliyorlar-iddiasi-8675

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Vatandaşın cebini faturalar yakacak! Hukuk fakültesine veteriner dekan atandı! İstanbul Okmeydanı’nda 'Orucumuzu bozuyorsunuz' diyerek yurttaşlara saldırdılar ! Kumanda Katar’ın eline geçer!