Anasayfa1
23 Haziran 2021 ( 54 izlenme )
Reklamlar

Sedat Peker 'ben de size akitimizi hatırlatmak isterim' diyerek çağrı yaptı


Mafya lideri Sedat Peker, yakalanan kokain yerine diş sağlığıyla ilgili maddelerin imha edildiğini ve söz konusu uyuşturucunun İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yakın gruplar tarafından satıldığını iddia etti. Peker, kendisine "namus sözü" verdiğini hatırlatanlara da "Akit yaptığımızı hatırlatacağınıza, siz de akitinize sadık kalın.' dedi.


Peker, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda İçişleri Bakanlığının kokain yakalandığına dair duyurularını hatırlattı. Yakalanan kokain yerine diş sağlığıyla ilgili maddelerin imha edildiğini öne süren Peker, söz konusu uyuşturucunun ise Avcılar bölgesindeki rezidanslar başta olmak üzere şehirde bazı lüks rezidanslardaki dairelerde orta ölçekli torbacılara satıldığını iddia etti.

İddiasının detaylarını daha sonra anlatacağını vadeden Peker, bu organizasyonun İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yakın grupların elemanları tarafından yürütüldüğünü de öne sürdü.

"SİZ DE VERDİĞİNİZ SÖZÜ TUTUN"

Geçen pazar günü 15 gün süreyle video yayımlayacağını duyuran Peker, kendisine "namus sözü" verdiğini hatırlatanlara da "Akit yaptığımızı hatırlatacağınıza, siz de akitinize sadık kalın. Zamanınızın bir çoğunu fuzuli işlerde geçiriyorsunuz. Bizim akitimize göre siz benim ifşa ettiğim suçları takip edecektiniz. Bunlarla ilgili muhalefete ve namus sahibi olan basın kuruluşlarına baskı yapacaktınız. Ben de size akitimizi hatırlatmak isterim. Siz de verdiğiniz sözü tutun" yanıtını verdi.

Sedat Peker'in söz konusu paylaşımları şöyle:


https://www.krttv.com.tr/gundem/sedatpekerbendesizeakitimizihatirlatmakisterimdiyerekh82442.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yumurtaya bir ayda 15 lira zam! Asgari ücret cebe girmeden eridi ‘Bu seçimlerin beka ile alakası yok’ Muharrem İnce CNN International’e konuştu Erdoğan'ın eski çalışma arkadaşından döviz kurundaki artışa sert tepki!