Anasayfa1
02 Ağustos 2021 ( 28 izlenme )
Reklamlar

Sedat Peker'den 'yangın' açıklaması! "Halkı tehdit ediyorsunuz"


Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Türkiye'nin güneyinde çıkan yangınlarla ilgili Twitter'dan bir açıklama yaptı. Peker, "Ormanlarımız yanarken, insanlarımız ölürken Cumhurbaşkanı halka çay dağıtır mı?" eleştirilerini yapanları tehdit edenlere çok sert yanıt verdi.


Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Türkiye'nin güneyinde çıkan yangınlarla ilgili açıklama yaptı.

Peker yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanngın bölgesinde yurttaşlara çay atmasını eleştirirken, bu eleştirilere karşı çıkanlara "İyi niyetli bir eleştiri olarak kabul edeceğinize yine tehdit ettiniz." dedi. 

Peker ayrıca, Fatih Altaylı'nın da tehdit edildiğini söyledi.

İşte Peker'in o açıklaması: 

"1Fatih Altaylı ülkemizin Cumhurbaşkanını hasta ve yorgun gösteren görüntüleri nasıl yayınlarsınız dediği için hem kendisini hem de kendisinin çalıştığı Habertürk medya grubunu tehdit ettiniz. Tüm iyi niyeti ile “Ormanlarımız yanarken, insanlarımız ölürken …

2…Cumhurbaşkanı halka çay dağıtır mı?” diyenlerin sözlerini iyi niyetli bir eleştiri olarak kabul edeceğinize yine tehdit ettiniz. Şu anda ise ormanlarımız yanıyor, “Eldeki imkanlarla söndüremiyoruz, yardım edin.”diyen halkı da aynı şekilde tehdit ediyorsunuz.

3Halkımıza “Nankörler 20 sene önce giyecek donunuz bile yoktu” derseniz onlar da size “20 sene önce donsuz gezdiğimizi nerden biliyorsunuz?” derler. Sizi gözünde büyüten, size oy veren insanlar sizi hep böyle görmek isterler.

4Kaliteli insanlar kendisine gösterilen saygıdan cesaret bulup haddini aşmayanlardır. HADDİ AŞMAMAK LAZIM!" 


https://www.krttv.com.tr/gundem/sedatpekerdenyanginaciklamasih87492.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Elektrik faturalarında özel şirketlerin büyük soygunu! Kırşehir'de ekmeğe yüzde 30 zam Muharrem İnce 100 bin imzaya ulaştı Engin Özkoç'tan Bakan Pakdemirli'ye çok sert sözler! "Cahil adam, Türkiye’yi mi kandırıyorsun?"