Home
10 Ağustos 2021 ( 29 izlenme )
Reklamlar

Sedat Peker'e 'Burhan Kuzu' iddialarının ardından böyle seslendi: 'Faili meçhul'ün tanımı değişti!


Korkusuz yazarı Ahmet Takan, açıklamalarıyla Türkiye'nin gündemini sarsan organize suç örgütü lideri Sedat Peker'e seslendi.


Takan, "Kadir Topbaş ile ilgili bildiklerinizi açıklar mısınız?" diye sordu.

Takan'ın bugünkü yazısından ilgili bölüm şöyle:

Bay Sedat Peker, günler sonra twitleri ile yeniden piyasaya çıktı. Ana başlığı, hayatta olmayan  AKP’li Burhan Kuzu’ydu… Kısmen duyup, bildiğimiz hususlara yeni bilgiler ekledi. Ardından, eski danışman, “Kuzu’nun fişini çektiler” açıklamasıyla ortalığı iyice karıştırdı.

En başta dedim ya!..

“Faili meçhul” un tanımı değişti, kapsamı oldukça genişledi diye

Sadece, dış politikada mı?..  Sadece, Rusya’dan alınan S400’lerde mi? Sadece, Libya’da mı?..  Sadece, Afganistan, Afgan mültecilerde mi?..

Eski danışmanı çıkıyor,  ilan edildiği üzere Covid’ten değil de Burhan Kuzu’nun kasıtlı bir şekilde öldürüldüğünü iddia ediyor… Ortalık hâlâ lay lay lom!..

Ankara neyi konuşuyor?..

Bakanlar Kurulu’nda gidecekler ile yerlerine gelecekleri…

Tayyip Erdoğan ile Devlet Bahçeli  arasında geçenlerde gerçekleşen bir telefon görüşmesinde sertleşen ses tonlarının nedenlerini…

O zaman bay Peker’den ricamız olsun:

Eski İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş da vefat etmeden önce bir özel hastanede Covid tedavisi görüyordu. Topbaş’ın ölümünden sonra yapılan açıklamalarda Covid’ten iyileştiği fakat çoklu organ yetmezliği yüzünden öldüğü açıklanmıştı.

Bay Peker?..

Kadir Topbaş ile ilgili bildiklerinizi açıklar mısınız?

Merak etmeyin… Kimseye bir şey olmaz!.. Karanlıkta göz gözü görmüyor…


https://www.krttv.com.tr/gundem/sedatpekereburhankuzuiddialarininardindanh88542.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Olimpos'u yok edecek plan! "Korumaya değil yapılaşmaya açılıyor!" Okullar tekkeye mi dönüyor? Thehiddengod1 lakaplı Kawhi Leonard’dan Korkunç İddialar 14 Ağustos ve 9 Ağustos’a Dikkat Tarikat karanlığı: Menzil'de iki çocuğun ölümünün üzeri 'kan parası' ile kapatılmış