Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
31 Temmuz 2018 ( 9893 izlenme )
Reklamlar

Sekreteriyle camide çıplak basılan müftüden şok savunma "Hatim indiriyorduk!"

Adana, müftü ve bir kadın Kur'an hocasının cami lojmanında çıplak ve uygunsuz vaziyette yakalanma skandalıyla çalkalanıyor.

Adana’da bir ilçe müftüsü M.Ç., iddiaya göre, önceki gün köy camilerini incelemeye çıktı. Müftü, bir köy camisine gitti.

Cami imamı olmadığı için caminin anahtarını cami lojmanında kalan ve kadınlara Kuran öğreten Ş.A. isimli kadın hocadan istedi

UYGUNSUZ VAZİYETTE YAKALADI

Bu sırada, müftü içerideyken kadın hocanın dershane öğretmenliği yapan kocası M.A. eve geldi. M.A.’nın, karısı ile müftüyü çıplak halde yakaladığı ve müftüyü tekme tokat dövdüğü iddia edildi.

MÜFTÜLÜK ARACININ CAMLARINI KIRDI

Müftü kaçıp yakın bir köyün imamından yardım istedi. İmam, köyün yakınlarından müftüyü alıp götürdü. Bu arada, öğretmen M.A., taş parçaları ile müftünün makam aracının camlarını kırdı.

OLAY JANDARMAYA İNTİKAL ETTİ

Olayın jandarmaya intikal etmesi üzerine jandarma; müftü, Kuran kursu hocası Ş.A. ve eşi öğretmen M.A.’nın ifadelerini aldı.

Adli soruşturmanın yanı sıra kaymakamlıkça idari soruşturma başlatıldı. Adana Müftülüğü de olayı araştırması için bir müfettiş görevlendirdi. İlçe müftüsü M.Ç’nin ilk ifadesinde iftira atıylıyor, Hatim indiriyorduk. dediği öğrenildi..

ADANA İL MÜFTÜSÜ: ARAŞTIRIYORUZ

Soruşturma sürdürülürken Adana Müftüsü Arif Gökçe “Olayın doğru olduğunu sanmıyorum. Araştırılıyor. Kadının kocasının 1.5 yıldır eşinin tayini için müftü beyi tehdit ettiğini biliyoruz.

Hoca hanım da iddiayı kabul etmiyor, ‘Kocam beni boşamak istiyor, sürekli baskı yapıyordu, şizofren tedavisi görüyordu’ diyor” dedi.

İlçe müftüsü M.Ç.’nin konuyla ilgili gazetecilerle görüşmek istemediği bildirildi. Olayla ilgili idari soruşturma devam ediyor.

https://www.siyasetcafe.com/sekreteriyle-camide-ciplak-basilan-muftuden-sok-savunma-37963h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Meclis başkanlığı, Maraş katliamı önergesini iade etti! Takan: Osmaniye Valiliği bir derneğe verdiği 20 bin TL tuvalet parasını geri istedi Muharrem İnce: “AKP’nin YSK temsilcisi sahte oy kullanmayı teklif etmişti” Kamer Genç zamanında 'Burhan Kuzu'daki beyin, kuzu beyni kadar gelişmemiş' demişti !