Home
14 Ekim 2019 ( 167 izlenme )
Reklamlar

Sendika ağasının araç saltanatı!


Bir sendika ağası daha


Sendikalardaki lüks makam aracı saltanatına bir yenisi daha eklendi. Özçelikİş Sendikası Başkanı Yunus Değirmenci, 1.8 milyon lira değerinde lüks makam aracı aldı. Değirmenci, maaşının da 3050 bin lira arasında olduğunu belirtti.
Sendikalardaki lüks makam aracı saltanatına bir yenisi daha eklendi. Daha önce MemurSen'e bağlı SağlıkSen Genel Başkanı Semih Dursun'un, piyasa değeri yaklaşık  800 bin lira olan Audi A6 aracı almasının ardından Hakİş Genel Başkan Yardımcısı ve Özçelikİş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci'nin de süper lüks makam aracı aldığı ortaya çıktı.

KAMPANYA VARDI

Başkan Değirmenci, değeri yaklaşık 1.8  milyon lira olan BMW 7.40 LD Drive model araç aldı. “Aracı kampanyayla 1.3 milyona, 3 hafta önce aldım” diyen Değirmenci, süper lüks BMW'sine özel plaka da yaptırdı ve memleketi olan Kayseri'nin plakası olan “38”i plakanın sonuna ekletti. Değirmenci'nin hali hazırda Audi A6 makam aracı da bulunuyordu. Değirmenci, maaşı için de “30 bin ile 50 bin lira arasında” açıklamasını yaptı.

SENDİKA İÇİN

SÖZCÜ'nün sorularını yanıtlayan Değirmenci, BMW aldığını doğruladı. “AUDI, arıza yapıyordu, yolda kalıyordu” diyen Değirmenci, şunları söyledi: “Oturduk, yönetim kuruluyla konuştuk. Önce, yeni bir Audi'yi sorduk. ‘Kaç lira' dedik. ‘800 bin' dediler. ‘Kaç yıl gider' dedik, ‘4 yıl' dediler. Sonra BMW'yi sorduk. ‘Fiyatı ne' dedik, ‘1 milyon 800 bin lira' dediler. Kampanya varmış, 1 milyon 300 bin liraya veririz dediler. ‘Ömrü kaç yıl' diye sorduk, ‘10 yıl' dediler. Baktık, sendikamızın menfaatleri için bu daha uygun, bunu almaya karar verdik. Benden sonra gelecek olan arkadaşa da hem yeni bir araba hem de yeni bir bina bırakmış olacağım.”

Yunus Değirmenci

‘MAAŞIM 30 BİN İLE 50 BİN LİRA ARASINDA'

Yunus Değirmenci'nin maaşının da 50 bin liraya yükseltildiği iddia edildi. Ancak Değirmenci, “O kadar değil. 30 ile 50 bin lira arası” dedi. Kendisinin ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarının maaşlarının her yıl ocak ayında belirlendiğini belirten Değirmenci, “Oturduk, konuştuk. Bir düzenleme yaptık. Benim yönetim kuruluyla maaşım aynıydı. Arkadaşlar ‘Başkanım, siz bizden daha çok çalışıyorsunuz' deyince benim maaşım biraz daha arttırıldı. Ben Kayseriliyim, tasarrufu iyi bilirim. Sendikamdan herhangi bir temsil gideri ya da benzeri bir harcamada bulunmam” dedi.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/birsendikaagasidaha5378320/?fbclid=IwAR3SAeJG7SnkvHGxbg9yxsw82I7y6horz_ozVwhJcso9s7WdidOY_OaN8

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cumhur İttifakı'na katılacaklarını açıklayan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan "Erdoğan üçüncü kez aday olamaz" demiş! Türkiye'de imkânsız yoktur ! Polisin 'alkollüyken çarptığı' öğrenciler 8'de 8 kusurlu çıktı ! "Sizi cihada gönderelim, bütün masraflar bize ait!" Akşener oğlu için sessizliğini bozdu! Villa ve yalı iddiası ortalığı karıştırdı