Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
27 Haziran 2019 ( 475 izlenme )
Reklamlar

Şeriatçı Fatih Tezcan kudurdu: Cumhuriyete, Mustafa Kemal'e ve şehitlere hakaret!


Şeriatçı Fatih Tezcan, yine Cumhuriyeti ve Mustafa Kemal'i hedef aldı.


Şeriat savunucusu Fatih Tezcan, Kurtuluş Savaşı sonrası kurulan Türkiye Cumhuriyeti ve kurucu iradeyi hedef alan, hakarette bulunan bir paylaşımda bulundu. 

ANADOLU İÇİN CANINI VEREN KAHRAMANLARA HAKARET: SÖMÜRÜLMÜŞLER...

Kişisel sosyal medya hesabında "Şehadetleri sömürülerek Dinsiz ve Adaletsiz bir Diktatörlük kurulan Kurtuluş Savaşı şehitlerimiz de, Şehid düştükleri Darbeye tiyatro denilen 15 Temmuz Şehitlerimiz de rahat uyusunlar! İşbirlikçi çakallar 1 sorumuza 4000 hakaret ediyorlar ama 1 cevaptan âcizler! Elhamdulillah" ifadelerini içeren bir tweet paylaşan Tezcan, Anadolu topraklarının kurtuluşu için canını veren kahramanlara da saygısızlık ederek, sömürüldüklerini öne sürdü. 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NE HAKARET

Şeriatçı Fatih Tezcan, yaptığı paylaşımda "Dinsiz ve Adaletsiz bir Diktatörlük kurulan Kurtuluş Savaşı" diyerek, Türkiye Cumhuriyeti ve kurucu önder Mustafa Kemal Atatürk'ü de hedef aldı. 

İşte o paylaşımlar:

BAŞKOMUTAN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'E HAKARET ETTİ

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/seriatci-fatih-tezcan-kudurdu-cumhuriyete-mustafa-kemal-e-ve-h132749.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İktisatçı Selim Somçağ 'Balon, virüsle patladı, büyük iflas dalgası yolda!' Çocuklar miting yolunda! En Acı İsyan: Burada Siyaset Olur mu? Bu masaya oturan aç kalkmıyor, para ödemiyor ! Elazığ Karakoçan'da 'insanlık masası'