Home
25 Ekim 2021 ( 62 izlenme )
Reklamlar

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer'den flaş analiz! Dolar: "Sırasıyla 16 TL ve 18 TL gibi rakamların..."


Merkez Bankası'nın faiz kararı... Görevden almalar... Derken durdurulamayan dolar/TL kuru hakkında ekonomist Selçuk Geçer'den flaş bir analiz geldi.


Uzun bir süredir dolar/TL kuru hakkında sessiz kalan ekonomist Selçuk Geçer uzun bir sürenin ardından sessizliğini bozdu Geçer, dolar/TL kuru hakkında "Sırasıyla 16 TL ve 18 TL" gibi rakamların bile risk dahilinde olduğunu ifade etti.

DOLAR 15 TL'YE KADAR ÇIKACAK

Teknik analiz yaparak dolarda ilk hedefin 9.80 TL ve 10.50 TL olduğunu söyleyen ekonomist Selçuk Geçer, doların bir gecede 15 TL'ye kadar çıkmasını beklediğini ifade etti. Türkiye’nin anormal durumlar yaşaması halinde sırasıyla 16 TL ve 18 TL gibi rakamların bile risk dahilinde olduğunu sözlerine ekleyen Dolar uzmanı Geçer, doların nerede duracağını da açıkladı.

Doların 15 TL’ye çıkmasını beklediğini söyleyen ekonomist Selçuk Geçer, buna karşın doların bu seviyede durmasını zor olduğunu sözlerine ekledi.

https://www.yurtgazetesi.com.tr/ekonomi/unluekonomistselcukgecerdenflasanalizdolarsirasiyla16tlve18tlgh190472.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Corona aşısında rezalet: 1500 gönüllüye eksik doz vermişler! Böyle olur AKP'nin bayram buluşması: Erdoğan, muhalefeti hedef aldı küçük çocuk sustu! Havai fişek fabrikasındaki patlamaya ilişkin "İş Müfettişi Raporu" ortaya çıktı! Belgeleri ortaya çıktı! İşte TÜRKEN Vakfı’nın ABD’de İslamcı okula yaptığı maaş gibi bağış listesi!