Anasayfa
12 Nisan 2020 ( 37 izlenme )
Reklamlar

Yandaş Diriliş Postası'ndan tepki çeken manşet!


Yandaş Diriliş Postası, sokağa çıkma yasağı ilanındaki skandalın suçunu yurttaşlara yükleyerek 'aç olmaktan değil tok olmaktan korkulması' gerektiğini salık verdi!Sokağa çıkma yasağının açıklanmasının ardından yurttaşların 2 saat içinde sokaklara dökülerek alışveriş yapmasının ardından hükümet yanlısı yayın yapan Diriliş Postası'nın 12 Nisan tarihli manşeti büyük tepki çekti.

Manşette 14. yüzyılda yaşamış olan düşünür İbni Haldun'un "İnsanı açlık değil, alıştığı tokluk öldürür." sözüne yer verilirken "Açlıktan korkmaz bize yakışmaz" manşeti atıldı.

Siyasal İslamcı gazetenin tepki çeken manşetinde ekmek görüntüsüyle "Bir salgın musibetiyle aklın yapabileceği en basit hesabı rafa kaldırarak aç kalma korkusuyla sağa sola hücum etmek, anca bize yakışmayan sefil görüntüler ortaya çıkarır." ifadeleri kullanıldı.

Bayilerde satılmayan ancak devlet kurumları ve THY gibi kuruluşlar tarafından satın alınan gazetenin manşeti sosyal medyada da büyük tepki çekti.

yandasdirilispostasindantepkicekenmanset7153121.

https://www.birgun.net/haber/yandasdirilispostasindantepkicekenmanset296098

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ADD kurucularından Muammer Aksoy’un evi ‘kupon’ olarak satılıyor! AKP'yi 2 dakikada özetleyen bu kardeşimize kulak verin 'Yeter artık burası Türkiye Cumhuriyeti !' Kızılay Başkanı Kerem Kınık'ın vergi oyunu! İzmir Atatürk Lisesi müdürü de İzmir Marşı'ndan rahatsız olmuş !