Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
08 Şubat 2019 ( 86 izlenme )
Reklamlar

Yandaş gazete 4 yıl arayla Trakya’da doğalgaz buldu!

AKP'ye yakınlığıyla bilinen yandaş Sabah Gazetesinde bugün ‘son dakika’ olarak yayınlanan bir haberin 4 yıl önce de yayımlandığı ortaya çıktı.Sabah gazetesinde bugün yayınlanan, ‘Trakya bölgesinde doğalgaz bulundu’ haberinin benzerinin 9 Ocak 2015 yılında da yapıldığı ortaya çıktı. Sabah gazetesi son dakika verdiği haberle 4 yıl aradan sonra tekrar Trakyada doğalgaz buldu.

9 Ocak 2015 tarihli Sabah gazetesinde yayınlanan habere göre Trakya’da faaliyet gösteren Kanada menşeili bir şirket tarafından doğalgaz bulundu. Haber’de ayrıca, bulunan doğalgaz’ın 2016 yılında dolaşıma sunulacağı da belirtilmişti.

8 Şubat 2019 tarihli ‘Trakya’da doğalgaz bulundu’ haberinde ise bu sefer Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in açıklamalarına yer verildi.

https://www.abcgazetesi.com/medya/yandas-gazete-4-yil-arayla-trakyada-dogalgaz-buldu/haber-121124

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Gezicilerin başları kesilmelidir' diyen Erkan Tan: Kemalist yamyamlar... Öğrenciler A Haber'in o çekimini üniversiteye uyarladı Yenikapı’dan notlar: Eski kalabalıklar yok, öğretmenler lise öğrencilerini getirdi Sultanbeyli'de Atatürk'süz 30 Ağustos kutlamasına tepki: Bu tören kutlanamaz!