Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
08 Şubat 2019 ( 84 izlenme )
Reklamlar

Yandaş gazete 4 yıl arayla Trakya’da doğalgaz buldu!

AKP'ye yakınlığıyla bilinen yandaş Sabah Gazetesinde bugün ‘son dakika’ olarak yayınlanan bir haberin 4 yıl önce de yayımlandığı ortaya çıktı.Sabah gazetesinde bugün yayınlanan, ‘Trakya bölgesinde doğalgaz bulundu’ haberinin benzerinin 9 Ocak 2015 yılında da yapıldığı ortaya çıktı. Sabah gazetesi son dakika verdiği haberle 4 yıl aradan sonra tekrar Trakyada doğalgaz buldu.

9 Ocak 2015 tarihli Sabah gazetesinde yayınlanan habere göre Trakya’da faaliyet gösteren Kanada menşeili bir şirket tarafından doğalgaz bulundu. Haber’de ayrıca, bulunan doğalgaz’ın 2016 yılında dolaşıma sunulacağı da belirtilmişti.

8 Şubat 2019 tarihli ‘Trakya’da doğalgaz bulundu’ haberinde ise bu sefer Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in açıklamalarına yer verildi.

https://www.abcgazetesi.com/medya/yandas-gazete-4-yil-arayla-trakyada-dogalgaz-buldu/haber-121124

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye haritasında skandal! İmamoğlu’ndan FETÖ çıkışı: FETÖ sanığına ‘İmamoğlu aleyhine ifade ver’ diyen bakanlar kimlerdir! Muğla Fethiye'de dalgıçlar, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle su altında Türk bayrağı açtı Müsteşar efendi lojmanı beğenmeyince, Beştepe’de ev kiraladı içine 223 bin TL harcadı!