Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
09 Şubat 2019 ( 887 izlenme )
Reklamlar

15 Temmuz'da hayatını kaybeden gazetecinin oğlu, AKP'yi yerden yere vurdu!

15 Temmuz darbe girişimi sırasında hayatını kaybeden Yeni Şafak gazetesi muhabiri Mustafa Cambaz'ın oğlu Alparslan Cambaz, Kartal'da yaşananlara ilişkin dikkat çeken mesajlar paylaştı.İstanbul Kartal'da çöken 8 katlı binada son olarak 10 kişinin yaşamını yitirdiği açıklandı.

15 Temmuz darbe girişimi sırasında hayatını kaybeden Yeni Şafak gazetesi muhabiri Mustafa Cambaz'ın oğlu Alparslan Cambaz, yaşananlara ilişkin dikkat çeken mesajlar paylaştı.

“Kartal'da çöken 8 katlı bina asla gündemden düşmemeli” diyen Alparslan Cambaz, şu eleştirileri getirdi:

“99 öncesi çürük binalarda oturan ne kadar İstanbullu varsa ilgili yerlere baskı yapmalı. Bu problem için somut adımlar atılmalı, seçim vaatleri buradan verilmeli. Önümüzdeki yerel seçimse bu konuşulur, Kurtuluş Savaşı değil.

Kim daha fazla malı götürsün seçimlerinin adı beka mücadelesi oluverdi. İstanbul depremle yıkılırsa işgal-yağma olur. Türkiye yıkılır. Alın size gerçek beka sorunu. İmar affı gibi para odaklı, felaket harlayıcı saçmalıklara değil, acilen can kurtaracak tedbirlere ihtiyacımız var.”


http://www.yurtgazetesi.com.tr/politika/15-temmuz-da-hayatini-kaybeden-gazetecinin-oglu-akp-yi-h118062.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Atatürk Marx'ın Kapital'ini kimden öğrendi? Bakan Pakdemirli’nin skandalları: FETÖ’den tutuklu abisine doktora, maskara, patates olayı… ‘Asgari ücretli Erdoğan kadar zam alsın’ demek yaralayıcı oldu! Dünya Gıda Günü'nde acı tablo: 25 yılda Konya büyüklüğünde tarım alanını kaybettik