Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
09 Şubat 2019 ( 881 izlenme )
Reklamlar

15 Temmuz'da hayatını kaybeden gazetecinin oğlu, AKP'yi yerden yere vurdu!

15 Temmuz darbe girişimi sırasında hayatını kaybeden Yeni Şafak gazetesi muhabiri Mustafa Cambaz'ın oğlu Alparslan Cambaz, Kartal'da yaşananlara ilişkin dikkat çeken mesajlar paylaştı.İstanbul Kartal'da çöken 8 katlı binada son olarak 10 kişinin yaşamını yitirdiği açıklandı.

15 Temmuz darbe girişimi sırasında hayatını kaybeden Yeni Şafak gazetesi muhabiri Mustafa Cambaz'ın oğlu Alparslan Cambaz, yaşananlara ilişkin dikkat çeken mesajlar paylaştı.

“Kartal'da çöken 8 katlı bina asla gündemden düşmemeli” diyen Alparslan Cambaz, şu eleştirileri getirdi:

“99 öncesi çürük binalarda oturan ne kadar İstanbullu varsa ilgili yerlere baskı yapmalı. Bu problem için somut adımlar atılmalı, seçim vaatleri buradan verilmeli. Önümüzdeki yerel seçimse bu konuşulur, Kurtuluş Savaşı değil.

Kim daha fazla malı götürsün seçimlerinin adı beka mücadelesi oluverdi. İstanbul depremle yıkılırsa işgal-yağma olur. Türkiye yıkılır. Alın size gerçek beka sorunu. İmar affı gibi para odaklı, felaket harlayıcı saçmalıklara değil, acilen can kurtaracak tedbirlere ihtiyacımız var.”


http://www.yurtgazetesi.com.tr/politika/15-temmuz-da-hayatini-kaybeden-gazetecinin-oglu-akp-yi-h118062.html

Loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mahkemeden 'Man Adası' tazminatına ret! ‘Cübbeli Ahmet’ ekonominin bozukluğunu kadınlara bağladı ! 'Kadınların çalışması çok büyük fitne fesatlık' Ancak Türkiye'de olur ! Önce yolu yaptılar, sonra tüneli yaptılar, en son da dağı yapacaklar ! Cübbeli’den ‘damada ihale’ açıklaması: Dini alet edip, haksız kazanç elde eden lanetlenmiştir