Anasayfa1
14 Ağustos 2021 ( 125 izlenme )
Reklamlar

'250300 ceset toplandı' iddialarına Valilikten flaş açıklama!


Kastamonu'da yaşanan sel felaketinde "250300 ceset toplandığı ve kimliklerinin tespit edilemediği" iddiasına Valilikten açıklama geldi. Açıklamada, çıkan iddiaların gerçeği yansıtmadığı bildirdi.Kastamonu Valiliği'nden Bozkurt'ta yaşanan sel felaketiyle ilgili olarak 250300 ceset toplandığı ve kimliklerinin tespit edilemediği iddiası üzerine açıklama geldi.

Valiliğin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Maalesef bugün bazı şahıslarca, 250300 ceset toplandığı ve kimliklerinin tespit edilemediği şeklinde, gerçek dışı açıklamalarda bulunulmuştur. İlimizde şu ana kadar hayatını kaybeden 32 vatandaşımız bulunmaktadır. Sel felaketi ile mücadelemizi zaafa uğratmaya dönük bu açıklamayı kınıyoruz."

kastamonuvalilik.jpg

https://www.yurtgazetesi.com.tr/guncel/250300cesettoplandiiddialarinavaliliktenflasaciklamah187554.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sokak röportajında vatandaştan kurşun gibi sözler! 'Para pul oldu, insanlar kul oldu' ASELSAN'daki şüpheli intiharlarla ilgili dikkat çeken ayrıntı! AKP’li vekil Hülya Nergis tepki çeken sözlerini böyle savundu! 'Türkiye’de ev ve araba almak kolaylaştı, karşı medya istediği gibi haber yapsın' Turizmde son durum: Savaş öncesi Türkiye’ye kaç Ukraynalı ve Rus geldi?