Anasayfa
19 Eylül 2019 ( 83 izlenme )
Reklamlar

AKP kadrolarından ilk kopuşlar başladı!


Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ihraç edilmesiyle AKP’de başlayan üyelik istifalarının yerini kadrolarda yaşanan istifalara bıraktı. İstanbul'da Milli Görüş'ün kalesi olarak bilinen Sultanbeyli'de AKP kadrolarında resmi görevde olanlardan ilk istifa geldi.

AKP Sultanbeyli Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Ahmet Çelik, yönetim kurulu ve mahalle başkanları ile birlikte AKP’den istifa ettiğini sosyal medya hesabından paylaştı. Çelik ve istifa eden AKP'li gençler, Davutoğlu ile beraber hareket edeceklerini açıkladı.

Çelik paylaşımında, “Gördüğümüz lüzum üzerine aktif görevde bulunduğum ak parti Sultanbeyli gençlik kolları teşkilat başkanlığı görevimden ve ak parti üyeliğimizden gençlik kolları yönetim kurulu üyesi ve gençlik kolları mahalle başkanlarımız ile birlikte istifa etmiş bulunmaktayız” ifadelerini kullandı.

İşte Çelik’in paylaştığı açıklama:

https://odatv.com/akpkadrolarindanilkkopuslarbasladi19091927.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan’ın uykusunu kaçıran %15’lik kitle belli oldu CHP'li Gülsever'den AKP'li belediyeye 'Araplaşma' yanıtı: Geçmiş olsun Mehmetçiği Katar'a göndermelerinin sebebi kara para mı ? İzleyin kararı siz verin ! Bilim Kurulu üyesi açıkladı: Sinovac az mı koruyor?