Home
25 Aralık 2019 ( 49 izlenme )
Reklamlar

AKP'li başkandan iş arayan gence skandal sözler!


Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile işsiz Gökhan Öztürk arasındaki diyalog, AKP’nin işsizliğe bakışını dikkat çekici şekilde ortaya koydu.



Yaşanan olaya göre Zorluoğlu, bir kapalı otopark inşaatından ayrılırken Öztürk ve eşiyle karşılaştı. Zorluoğlu’na askerden geleli 3 yıl olmasına rağmen işsiz olduğunu ve belediye dâhil iş bulamadığını belirten Özürk, “200 bin lira borcum var. Her işi yaparım” dedi. Buna karşılık Zorluoğlu, ocak ayında ilana çıkacaklarını ve ortaya başvuru yapmasını önerdi. 

Bunun üzerine Öztürk, “Biri Karşıyaka’da viyadüklerin ayağına çıkıyor, sicili var. ‘Kendimi atarım’ diyor ve 4 senedir belediyede çalışıyor. Biz de mi çıkalım bir yere?” dedi. Belediyeye bu biçimde alım yapılmadığını ifade eden Zorluoğlu ise “Biz o şekilde kimseyi almıyoruz. Çıkana atla diyoruz, atlıyor” diye yanıt verdi.

http://www.cumhuriyet.com.tr/video/video/1710746/akplibaskandanisarayangenceskandalsozler.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nu Adana'daki sahra hastanesi aracılığıyla yüklendi. ABD'li gazeteci canlı yayında Trump'a açtı ağzını, yumdu gözünü ! Merkez Bankası rezervleri 32 haftanın en yüksek seviyesine çıktı ODTÜ'lü ve Boğaziçi'li öğrenciler de hayat pahalılığı ve kötü ekonomik gidişata karşı eylem yaptı!