Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
03 Nisan 2019 ( 181 izlenme )
Reklamlar

AKP’li başkanın mobbing uygulayıp görevinden aldığı Zekiye Tekin başkan oldu, mazbatayı aldı!


Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde, belediyede özel kalem müdürüyken AKP’li başkanın mobbing uygulayıp, işten attığı 41 yaşındaki Zekiye Tekin, bağımsız olarak katıldığı seçimlerde belediye başkanı seçildi. Tekin, mazbatasını alarak görevine başladı.


Bozüyük Adliyesi’ne kalabalık bir grupla gelen Tekin’e mazbatasını, İlçe Seçim Kurulu Başkanı hakim Fatih Çöllüoğlu takdim etti.

Tekin, burada yaptığı açıklamada, çok duygulu olduğunu, ilçesi için güzel hizmetler yapmak istediğini söyledi.

Makam meraklısı bir insan olmadığını ifade eden Tekin, “Allah bize en güzel, objektif, hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. İlçe içinde makam arabasını kullanmayı pek düşünmüyorum. Biz yola çıkarken tüyü bitmemiş yetimin hakkını yedirmeyeceğiz diye yola çıktık, Allah bize bu sözümüzü korumayı nasip etsin. Tek temennim birlik ve beraberlik içinde Pazaryeri ilçesine hizmet etmektir.” diye konuştu. 

Daha sonra Pazaryeri Belediye binası önüne gelen Tekin’i, CHP Bozüyük Kadın Kolları teşkilatı üyeleri karşıladı. 

SEKRETER OLARAK GİRDİĞİ BELEDİYENİN BAŞKANI OLDU

Bilecik’in 11 bin nüfuslu Pazaryeri ilçesinde oturan Zekiye Tekin, 2004 yılında sekreter olarak girdiği belediyede Özel Kalem Müdürlüğü görevine kadar yükseldi. Geçen yaz AKP’li başkanın mobbing uygulayarak görevinden aldığı Tekin, şikayetlerin dinlendiği masada çalıştırılmaya başlandı. Bu duruma tepki gösteren Tekin, belediyeye başkan olmak istedi ve seçilerek başkan oldu.

https://www.birgun.net/haber-detay/akpli-baskanin-mobbing-uygulayip-gorevinden-aldigi-tekin-baskan-oldu-mazbatayi-aldi.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Binden fazla asker zehirlendi, Manisa Valisi Mustafa Güvençer olaya "psikolojik" dedi ! ‘Tonyakoop’ fabrikasında üretime ara verildi, sütler elde kaldı! Bayburtlu #Hayırcı dede, Erdoğan'a meydan okudu ! Hakikaten yuh! Şehit ailesinin 12 ineğini alıp dolandırdılar!