Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
13 Kasım 2019 ( 27 izlenme )
Reklamlar

AKP'li belediyeden RTÜK'e Kapadokya turu!


RTÜK, 25’inci kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında üst kurul üyelerinin ve çalışanların katılımıyla Kapadokya Turu düzenleyecek. Kurayla belirlenecek 25 çalışan ve ailelerinin seyahat masraflarını AKP’li Nevşehir Belediyesi karşılayacak


RTÜK'ün 25’inci kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Üst Kurul'un sekiz üyesinin yanısıra kura ile belirlenecek 25 çalışan, aileleriyle birlikte Kapadokya’ya gidecek.

KAPADOKYA SEMALARINDA GÖRÜŞMEK ÜZERE

RTÜK Başkanlığı tarafından resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, “25 RTÜK çalışanı, aileleriyle doğa harikası Kapadokya’da rüya gibi bir balon turu keyfi yaşayacak. Etkinliğe RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin ve Üst Kurul Üyeleri de katılacak. Kapadokya’yı gökyüzünden keşfetmek isteyen değerli çalışma arkadaşlarımızın isimlerini bildirmeleri gerekmektedir. Kapadokya semalarında buluşmak üzere” denildi.

RTÜK Başkanlığı'ndan edinilen bilgiye göre, Üst Kurul üyeleri seyahat masraflarını kendileri ödeyecek, çalışanların ve ailelerin balonla seyahat, yemek, konaklama ve gezi masrafları ise AKP'li Nevşehir Belediyesi tarafından karşılanacak.

https://www.birgun.net/haber/akp-li-belediyeden-rtuk-e-kapadokya-turu-276156

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Meclis’te 9 yılda 29 intihar girişimi! Atatürkçü öğretmen görevden alındı, küfürler savuran müdür görevinin başında! IŞİD operasyonunda yakalanan 6 şüpheli, ‘etkin pişmanlık’tan yararlanıp serbest bırakıldı! Yalnız erkekler değil, patronlar da öldürüyor