Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
10 Kasım 2018 ( 226 izlenme )
Reklamlar

Anıtkabir’e ziyaretçi akını!

Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 80. yılı dolayısıyla çeşitli şehirlerdengelen vatandaşlar, Anıtkabir'de yoğunluk oluşturdu. Anıtkabir saat 22.00'a kadar ziyaretlere açık olacak.


Anıtkabir, devlet erkanının katıldığı törenin ardından ziyarete açıldı. Anıtkabir’e çocuklarıyla gelen vatandaşlar, Atatürk’ün mozolesine çiçek bıraktı, Anıtkabir Müzesi’ni de gezdi.

Anıtkabir ziyaretçi akınına uğradı. Foto: AA

Anıtkabir ziyaretçi akınına uğradı. Foto: AA

NÖBET DEĞİŞİMİNE İLGİ

Anıtkabir Komutanlığında görevli askerlerin nöbet değişimi ise büyük ilgi gördü. Görevli askerlerin nöbet değişimi vatandaşlarca alkışlanırken, bazı
vatandaşlar Anıtkabir’de saygı nöbeti tutan askerlerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Vatandaşların Anıtkabir’i ziyaretleri devam ediyor.

Foto: AA

Türkiye’nin dört bir yanından gelenler Ata’nın huzurunda bir araya geldi. Foto: AA

Anıtkabir’i ziyaret edenler arasında her zaman olduğu gibi Mehmet ve Müstakime Alcansoy çifti yer aldı. 63 yıllık evli 88 yaşındaki Müstakime Alcansoy ile 90 yaşındaki Mehmet Alcansoy, Anıtkabir’i ziyaret etti.

Foto: AA

Anıtkabir avlusunu ve merdivenlerini dolduran kalabalık adeta bir insan selini andırdı. Foto: AA

Foto: AA

Foto: AA

Foto: AA

Foto: AA

Foto: AA

Foto: AA

 

anirkabir-foto-aa-6

Foto: AA

anirkabir-foto-aa-7

Foto: AA


https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/anitkabire-ziyaretci-akini-5-2730278/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP'li vekil Mahmut Tanal, yandaş A Haber’in manipülasyonunu canlı yayında deşifre etti ! AKP'den kurtulmanın sırrı bu videoda ! Yol bozuk diyerek servis gelmeyince kızı okula gidebilsin diye borçlanıp yol yaptırdı ! Sarayın fetvacısından skandal sözler! "Kız ile erkek arkadaş olamaz"