Anasayfa1
21 Temmuz 2021 ( 17 izlenme )

Ankara'da skandal olay! İsmet Gürdal'ın gazi olduğunu bile bile darp ettiler!


2001 yılında gazi olan İsmet Gürdal (49) oturduğu sitede ses yapan komşularını şikâyet edince saldırıya uğradı. Komşularının ev sahibi ve arkadaşı tarafından saldırıya uğrayan Gürdal, ilk saldırıdan dakikalar sonra ikinci kez saldırıya uğradı ve baygınlık geçirdi. GATA'ya kaldırılan Gürdal'ın burnu kırıldı, bel ve boyun bölgesindeki platinler yerinden oynadı.


Ankara'da skandal bir olay yaşandı. 2001 yılında gazi olan 49 yaşındaki İsmet Gürdal oturduğu sitede ses yapan komşularını şikayet edince saldırıya uğradı. Gürdal, komşusunun ev sahibi ve onun arkadaşı tarafından darp edildi. Gürdal, "Gazi ve engelli olduğumu yıllardır bilen insanlar, bu bana yapılır mı" diyerek tepki gösterdi.Olayın üzerinden dakikalar sonra Gürdal, ikinci kez saldırıya uğradı. Gürdal, bu kez baygınlık geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. Saldırının ardından gözlerini GATA'da açan Gürdal'ın burnu kırıldı, bel ve boyun bölgesindeki platinler yerinden oynadı.

Komşusunun ev sahini ve onun arkadaşının saldırısına uğrayan gazi Gürdal, bayramdan sonra bir dizi zorunlu ameliyata girecek. Gürdal'ı darp eden iki şahıs ise Gürdal'ın şikayeti üzerine polis ekipleri tarafından gözaltına aldı.

İsmet Gürdal, Kara Harp Okulu’nda 2001 yılında memur olarak görev yaparken üzerine mühimmat sandığı düşmesi sonucu ağır yaralandı. 2006 yılına kadar sayısız ameliyat geçiren Gürdal, 'vazife malulü' oldu.
 
https://www.aykiri.com.tr/ankaradaskandalolayismetgurdalingazioldugunubilebiledarpettiler/13014/

Bunlar da İlginizi Çekebilir