Home
12 Aralık 2021 ( 67 izlenme )
Reklamlar

Babası tarafından dövülen Cihan bebek ilk kez görüntülendi


Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, kentte babası tarafından öldüresiye dövüldükten sonra yoğun bakımda tedavi gören ve geçtiğimiz günlerde iyileşerek taburcu olan 2 aylık Cihan bebek ve annesini ziyaret etti. Yaşanan olaylar sonrası Türkiye'nin gündemine oturan Cihan bebek ise ziyaret sırasında ilk kez görüntülendi.


Fabrika işçisi Yunus Göç, 29 Kasım günü Kahvelipınar Mahallesi'ndeki evinde, ağladığı için 2 aylık bebeğini dövdü. Olay anına ait cep telefonu kamerası görüntüleri, sosyal medyada büyük tepki topladı. Beyin kanaması geçiren ve yoğun bakımda tedavi gördükten sonra devlet korumasına alınan Cihan bebek, daha sonra anne Semra Göç'e teslim edildi. Olayın ardından gözaltına alınan baba Yunus Göç tutuklanırken, hakkında 20 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

babasitarafindandovulencihanbebegeprotokoluyelerindenziyaret7838dhaphoto1.jpg

Cihan bebeğe ziyaret

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve beraberindeki protokol üyeleri akşam saatlerinde annesi ile birlikte kalan Cihan bebeği ziyaret etti. Ziyaretin ardından gazetecilere açıklama yapan Fatma Şahin, Cihan bebek ve annesinin sağlık durumunun iyi olduğunu ve tüm ihtiyaçlarının giderilmesi yönünde çalışma başlatıldığını söyledi. Ailenin kendilerinden bir takım taleplerde bulunduğunu ve bu taleplerin giderileceğini belirten Şahin, “Cihan bebeğimizin sağlığı ve kendisi çok iyi. Annesinin durumu da çok iyi. Bebek ve aileyle ilgili çalışmalarımız yapıldı, ailemizin talepleri var. Ailenin talebi doğrultusunda Cihan bebek ile annesini yeni bir eve taşıyacak ve tüm ihtiyaçlarını karşılayacağız" diye konuştu.

İl Sağlık Müdürü Ümit Mutlu Tiryaki de annesiyle kalan Cihan bebeğin sağlık durumunu yakından takip ettiklerini ve herhangi bir probleminin bulunmadığını ifade etti.

https://halktv.com.tr/turkiye/babasitarafindandovulencihanbebekilkkezgoruntulendi656419h

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Polatlar'ın iddianamesi ne söylüyor? Kara paranın ucu nereye çıkacak? ABD meclisinde Ermeni soykırımı iddialarını kabul ettiler! Bu kez troller değil, facia neden oldu: Murat Kurum sosyal medyada zirvede! AB'den sürdürülebilir enerji için İBB'ye 3 milyon Euro hibe!