Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
15 Mayıs 2019 ( 45 izlenme )
Reklamlar

Binali Yıldırım, İmamoğlu’nun indirim projelerini sahiplendi!


AKP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, seçimden önce karşı çıktığı Ekrem İmamoğlu'nun ulaşım indirimi ve su indirimi projelerini İBB Meclisi'nde kabul edildikten sonra sahiplendi.31 Mart seçimleri öncesinde Ekrem İmamoğlu’nun öğrenci akbilinde ve su kullanımındaki indirim projelerine, “Bunları yapacak kaynağı nereden bulacaksınız?” diyerek karşı çıkan Binali Yıldırım, seçimlerin iptal edilmesi ve 23 Haziran’da yenilenmesi kararından sonra kararını değiştirerek İmamoğlu’nun projelerini desteklemeye başladı.

İndirim projelerini kendi projesi gibi sahiplenen Yıldırım, indirimlerin İBB Meclisi’nde kabul edilmesinin arından Twitter’dan mesaj yayımlayarak “Devamı gelecek” dedi.

Yıldırım’ın paylaşımı şu şeklilde;

“Görevde olduğu süre boyunca sözlerini yerine getirmek yerine veri çalmayla, musakka-antrikot muhabbetiyle uğraşanların sebep olduğu arızalar gideriliyor. AK Parti’nin teklifiyle 2 gün içinde hayata geçen bu yeniliklerin inşallah devamı gelecek.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İddialar doğruysa durum çok vahim! “Atıkları Türkiye’ye gönderiyorduk ve…” Çiftlik Bank’ın tosuncuğunun lüks yaşamından yeni görüntüler ortaya çıktı ! Umre yapmaya giden İsmailağa Cemaati'ne bağlı iki grup Kâbe'de birbirine girdi ! İBB'de yeni atama