Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
07 Ekim 2018 ( 79 izlenme )
Reklamlar

Birinin şunu sorması gerekmiyor mu: Kayınpeder ile damadın arası mı açıldı?

Erdoğan, 9 gündür canhıraş McKinsey kararını savunan damadı Albayrak’ı boşa düşürdü


Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, 27 Eylül’de ABD’de katıldığı bir konferansta, Türkiye’nin McKinsey adlı şirketle anlaşıldığını duyurdu.

Albayrak’ın açıklamasının ardından Türkiye’de büyük bir tartışma başladı.

ABD’ye McKinsey’e ekonominin dümeninin teslim edilmemesi gerektiğini söyleyenlerle McKinsey’i olumlayanlar 9 gün boyunca tartıştı.

SON NOKTAYI ERDOĞAN KOYDU

Hükümete yakın isimlerden çatlak ses olmasına rağmen hemen hepsi McKinsey kararını meşru çıkarmak için yayınlar yaptı, yazılar yazdı.

Albayrak son olarak McKinsey kararını eleştirenlere “Ya cehaletten ya da ihanetten” suçlamasında bulundu.

9 gün süren McKinsey fırtınası, dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “McKinsey’le çalışmayacağız” açıklamasıyla durdu.

İKİ İSMİN ARASI MI BOZUK

Ancak konuşulmayan bir nokta var…

Uzun zamandır Türkiye’deki kararları Recep Tayyip Erdoğan alıyor. Erdoğan’ın “olur” vermediği hiçbir proje hayata geçmiyor.

McKinsey anlaşması açıkladığından bu yana sessizliğini koruyan Erdoğan, en son bugün şirketle çalışılmayacağını duyurdu…

Yani Erdoğan, 9 gündür canhıraş McKinsey kararını savunan damadı Albayrak’ı boşa düşürdü…

Albayrak, McKinsey kararını Erdoğan’a sormadan mı aldı? Yoksa iki ismin arası bozuk olduğu için mi McKinsey tartışması bu kadar uzadı?

https://odatv.com/kayinpeder-ile-damadin-arasi-mi-acildi-06101832.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tarihi köşkte dikkat çeken çalışma 'Devlet sırrı' oldu! Taksim'de Arapça İstiklal Marşı'nı protesto eden gruba gözaltı ! Yunanistan, bir adamızı daha işgale hazırlanıyor! Saray’ın harcamaları altı ayda zirveyi gördü!