Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
26 Ocak 2019 ( 65 izlenme )
Reklamlar

Cumhurbaşkanlığı, 5 yıl önceki beyan için CHP'li Özcan'dan şikâyetçi

Cumhurbaşkanlığı, 5 yıl önce Van mitinginde vatandaşa hitap eden Recep Tayyip Erdoğan'a kısık olan sesi ile ilgili hakarette bulunduğu suçlamasıyla CHP’nin Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan hakkında suç duyurusunda bulundu.2014 yılında CHP Bolu Milletvekili olan Tanju Özcan, o dönem Düzce’nin Kaynaşlı ilçesi belediye başkan adayına destek için gittiği toplantıda halka hitap etti. Tanju Özcan burada, dönemin başbakanı olan Recep Tayyip Erdoğan’ın Van mitinginde sesi kısık halde yaptığı konuşmaya atıfta bulundu.

O SÖZLER YENİDEN GÜNDEME GELDİ

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde CHP’nin Bolu Belediye Başkanı adayı olan Tanju Özcan’ın 5 yıl önce kullandığı sözler yeniden gündeme geldi. Tanju Özcan’ın Erdoğan ile ilgili sözleri sosyal medyada yayıldı. Cumhurbaşkanlığı Tanju Özcan hakkında, 'Kamu Görevlisine Karşı Görevinden Dolayı Hakaret' suçlamasıyla Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/1218660/Cumhurbaskanligi__5_yil_onceki_beyan_icin_CHP_li_Ozcan_dan_sikayetci.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'ın Pensilvanya yolculuğunu yakınındaki isim nasıl anlattı? CHP’li İnce: Ankara’dakiler İstanbul’a, İstanbul’dakiler Ankara’ya aday gösteriyor ABD'ye giden Tayyip Erdoğan'ı, sadece ABD Protokol Genel Müdür Vekili ile Türkiye Büyükelçisi karşıladı ! Ailece devleti yönetiyorlar! Abla gitti, kardeş geldi!