Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
16 Mayıs 2019 ( 34 izlenme )
Reklamlar

DSP 'İmamoğlu'nu destekleyemeyeceğiz' dedi, o isimden flaş iddia geldi!


DSP'nin 23 Haziran'da İmamoğlu'nu desteklemeyeceklerini açıklamasının ardından Sarıgül'ün eski danışmanı Mustafa Gültekin'den flaş bir iddia geldi. Gültekin, "31 Mart için alınan 40 milyon doları aşkın para konuşuluyor tabi ki desteklemeyeceksiniz" dedi.

Bir dönem Mustafa Sarıgül’ün başkanlığını yaptığı Şişli Belediyesi’nde danışman olarak görev yapan gazeteci Mustafa Gültekin, çok konuşulacak bir iddia ortaya attı.

Son seçimlerde DSP’den Şişli Belediye Başkanı olan Sarıgül’ün eski danışmanı gazeteci Gültekin, DSP’nin 23 Haziran’daki seçimlerde Ekrem İmamoğlu’nu desteklemeyeceklerini açıklamasını şöyle yorumladı:

“DSP Ekrem İmamoğlu’nu desteklemeyecekmiş... Eee, 31 Mart için alınan 40 milyon doları aşkın para konuşuluyor tabi ki destekleyemeyeceksiniz… Yine de her şey güzel olacak Ekrem İmamoğlu.”

dfbgnmoc.jpg

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, partisinin 31 Mart’taki İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayının çekildiğini, aday göstermeyeceklerini ancak İmamoğlu’nu da desteklemeyeceklerini açıklamıştı.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/dsp-imamoglunu-destekleyemeyecegiz-dedi-o-isimden-flas-iddia-geldi-234425h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP'li Veli Ağbaba uyardı: Memurların iş güvencesi tehlikede! Çoban madde madde özür diledi: Aysun Kayacı olacakları 10 yıl önce gördü Belediyenin yardım kolileri AKP parti bürosunda! Muharrem İnce‘den RTE’ye kapak 'Apo’yu getirebilmiş Ecevit’e, FETÖ’yü getirememiş Erdoğan cevap veremez !'