Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
09 Ocak 2018 ( 521 izlenme )
Reklamlar

İslamcıların kavgası bitmiyor! "Erdoğan'ın kalemi kırılmıştır!” diyen Kuytul hakkında...

Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul, yaptığı ilginç açıklamalar nedeniyle Ak Parti iktidarına yakın gazete tarafından hedef gösterildi.

Adalet ve Kalkınma Partisi hükümetine yakınlığıyla bilinen Yeni Söz Gazetesi, bugün ki manşetinde Alparslan Kuytul’a yer verdi ve savcıları göreve davet etti.

Yeni Söz Gazetesi, Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul’u manşete taşıyarak savcıları göreve çağırdı.

Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul’un darbeden bir gün önce, yani 14 Temmuz'da paylaşılan konuşmasında "Erdoğan'ın kalemi kırılmıştır, yakında işi bitirilecektir" ifadelerini kullandığı belirtilmişti. 15 Temmuz FETÖ’cü darbe girişimi sırasında ise Alparslan Kuytul’un darbe yanlısı sözleri dikkat çekmişti.

Alparslan Kuytul’un bu açıklamalarının hatırlatıldığı “Sözde hoca, özde tahrikçi ajan” başlıklı manşetinde “Alparslan Kuytul isimli kim olduğu meçhul kişi, 15 Temmuz gecesi darbe şakşakçılığı yapan bir konuşma yapmıştı. Toplumun huzurunu bozucu konuşmalarını sürdüren bu karanlık kişi, milli bir destan yazan 15 Temmuz şehid ve gazileri ile direnişe katılan yiğitleri aşağılamaya devam ediyor. Millete ‘cani’ diyen, Erdoğan’ın kaleminin kırıldığını söyleyen, hoca kılığına bürünüp FETÖ ağzıyla konuşan ve örgütlenmesini halen sürdüren bu kişi ile ilgili savcıların harekete geçmesi isteniyor” ifadeleri yer aldı.

Yeni Söz gazetesinin manşetinde Alparslan Kuytul’un fotoğrafının montajla Fethullah Gülen'e benzetilmesi de dikkat çekti. 

İşte o gazete:

kuytul-gorsel.jpg

https://www.siyasetcafe.com/islamcilarin-kavgasi-bitmiyor-erdoganin-kalemi-kirilmistir-diyen-kuytul-hakkinda-29532h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kârı sermayeye, maliyeti halka! Seçim sonrası Amerikan dergisinden flaş yorum: Milyonların aklındaki soruyu sordular Eren Erdem’in babası işten çıkarıldı! İstanbul'da fark giderek azalıyor! İşte son durum...