Anasayfa
26 Nisan 2019 ( 145 izlenme )
Reklamlar

İstanbul itirazları sonuçlanmadan, YSK Başkanı'na AKP'den dikkat çeken ziyaret!


YSK, AKP'nin İstanbul itirazlarını görüşmeye devam ederken, AKP'li heyet YSK Başkanı'nı ziyaret etti.


YSK, AKP'nin İstanbul itirazlarını görüşmeye devam ederken, AKP'li vekillerin de içinde bulunduğu heyet YSK Başkanı Sadi Güven'i ziyaret etti.

YSK, AKP'nin olağanüstü itirazını görüşmeye devam ediyor. Bugün flaş bir kararla 5 bin 515 kişinin daha soruşturulmasına dönük ara karar açıklandı. 

Gözler YSK'ya çevrilmişken bugün dikkat çeken bir ziyaret gerçekleşti. İYİ Parti'nin itirazlarının YSK tarafından reddedilmesinin ardından Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı olan Yücel Yılmaz bugün YSK Başkanı Sadi Güven'i ziyaret etti.

Ziyarete AKP'nin Balıkesir milletvekilleri Mustafa Canbay ve Mutlu Aydemir de katıldı.

Yücel Yılmaz ziyareti twitter hesabından "Balıkesirli hemşehrimiz olan Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sayın Sadi Güven’i, Milletvekillerimiz @MustafaCanbey
, @mutlaydemir ve ilçe Belediye Başkanlarımızla birlikte ziyaret ettik.Nazik karşılamaları ve misafirperverliği için kendilerine teşekkür ederim." diyerek duyurdu. 

 

İşte ziyaretten fotoğraflar:

https://halktv.com.tr/yerelsecim2019/istanbulitirazlarisonuclanmadanyskbaskaninaakpdendikkat391956h

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

A Haber'den vatandaşa büyük müjde! Silivri cezaevinin 5 yıldızlı tatil köyü konforunda olduğu ortaya çıktı! Esad, 'Erdoğan ile görüşme' sorusuna bu yanıtı verdi "Günlerden bir gün, eğer bu durumla karşı karşıya kalısam onur duymacağım, bu gibi çıkarcı islamcılarla işbirliğinden nefret duyacağım" Yeni AKP’li vekil eski tweet temizliyor! İnce: Yenildiysen geri çekil bahane üretme