Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
06 Şubat 2018 ( 1218 izlenme )
Reklamlar

RTÜK’ten Adnan Oktar’ın kanalı için son dakika kararı

RTÜK, Adnan Oktar'ın sahibi oldu A9 kanalına 5 kez program durdurma cezası verdi. Gelen son dakika haberine göre; kanala en üst düzeyden idari para cezası verilmesi de kararlaştırıldı.

Adnan Oktar ile sert bir polemiğe giren Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın A9 kanalının kapatılması için RTÜK’ü göreve çağırmasının ardından ilk karar geldi.

RTÜK’ün son dakika kararıyla Adnan Oktar’ın sahibi olduğu A9 kanalına beş kez program durdurma ile en üst düzeyden idari para cezası verilmesini kararlaştırdı.

NE OLMUŞTU?


Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Adnan Oktar’ın kanalı olan A9’un kapanması gerektiğini söylemiş ve Oktar’ın akli dengesinin yerinde olmadığını ifade etmişti.“BUNLARA SESİNİZİ ÇIKARTTINIZ MI?”Oktar ise bu sözlere çok sert yanıt vermiş, “Kumarhanelerden, içki fabrikalardan alınan paralarla, vergilerle maaşlarınız ödeniyor. Bir kere bunlar hakkında açıklama yaptınız mı, bunlara sesinizi çıkarttınız mı? Gıkın çıkmıyor hoca efendi” karşılığını vermişti.

http://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/rtukten-adnan-oktarin-kanali-icin-son-dakika-karari-2207448/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakan Koca açıkladı: Türkiye'de toplam can kaybı 4.792'ye, vaka sayısı ise 176.677'ye yükseldi! Sağlık Bakanı Koca güncel verileri açıkladı: Can kaybı 5.747'ye, vaka sayısı da 233.851'e yükseldi! Yunanistan 'Ege Yunan denizidir' ilanına hazırlanıyor! 'Ben Nurcuyum kocam başka tarikatten anlaşamıyoruz!'