Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
14 Ocak 2021 ( 7 izlenme )
Reklamlar

Son anketlerde ilginç sonuç!


Artıbir Kamuoyu ve Pazar Arastırma Şirketi Genel Müdürü Hüseyin Çalışkaner'in sosyal medya hesabından paylaştığı anket sonuçlarına göre; Erdoğan yüzde 43.2, Ekrem İmamoğlu ise yüzde 41.2 oy aldı.Çalışkaner’in tablosunu paylaştığı ankette, “Bu Pazar Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa oyunuzu kime verirsiniz” sorusunda AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun aldığı oranlar görenleri şaşırttı. Tabloya göre Erdoğan yüzde 43.2 iken Ekrem İmamoğlu yüzde 41.2 olarak ölçüldü. İmamoğlu ile Erdoğan arasındaki oy farkı da ilk kez bir ankette bu kadar birbirine yakın olarak çıktı.

  

Çalışkaner de yaptığı paylaşımda, “Ocak ayı araştırmamız bitti. Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı yakalamak üzere...” ifadelerini kullandı. Çalışkaner'in Yurttaş TV Youtube yayınında yaptığı yorumlar ise şöyle:

  • Cumhur İttifakı eriyor.
  • Millet İttifakı yükselişte.
  • Ekonomi en önemli sorun.
  • Halkın yarısından fazlası erken seçim istiyor.
  • HDP kapatılsın çağrılarının halkta yansıması yok.
  • Ekrem İmamoğlu halkın gözünde yükselişte.

https://abcgazetesi.com/son-anketlerde-ilginc-sonuc-375267

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Atatürk döneminde yapılanlar... '90 yıllık enkaz' diyenler iyi izlesin !!! Afiyet olsun ye babam ye! Mehmet Özhaseki'den çok çarpıcı sözler! "Eskortlar, önden gidenler, arkadan gidenler, korumalar falan, filan. Ne oluyor, bu ne saltanat?" Akitçi spikere 4,5 yıl hapis istemi!