Anasayfa1
30 Temmuz 2019 ( 562 izlenme )
Reklamlar

AKP Gençlik Kolları lüks yatta toplantı yaptı: Tepki gelince paylaşım silindi


AKP Beykoz Gençlik Kolları, yürütme kurulu toplantısını bir yatta yaptı. Sosyal medyadan paylaşılan yat toplantısı görüntüleri tepki çekince silindi.


AKP Gençlik Kolları Beykoz Teşkilatı’nın Facebook ve Twitter hesabından paylaşılan fotoğrafa, “Yürütme Kurulu Toplantımızı İlçe Başkanımız Furkan Çeliker nezaretinde gerçekleştirdik. Almış olduğumuz kararlar hayırlara vesile olmasını temenni ederiz” notu düşüldü. Tepkilerin gelmesinin ardından sosyal medya hesaplardan yat fotoğrafı silindi.

İYİ Parti Grup Başkan Vekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Twitter hesabından paylaştığı gönderide, Ak Parti gençlik kollarının yatta düzenledikleri Yürütme Kurulu toplantısı fotoğrafına atıfta bulunarak şunları söyledi: “Ay sonunu zor getiren, evlatlarının istekleri karşısında boynu bükülen, elektrik faturasını ödeyemediği için elektriği kesilen, pazara çıkan eşine bugün param yok diyen, iş bulamadığı için evlenemeyen Ak Partili kardeşlerim; siz de bu Ak Partililer gibi yatlarda mı geziyorsunuz?”


 • Ay sonunu zor getiren, evlatlarının istekleri karşısında boynu bükülen, elektrik faturasını ödeyemediği için elektriği kesilen, pazara çıkan eşine bugün param yok diyen, iş bulamadığı için evlenemeyen Ak Partili kardeşlerim; siz bu Ak Partililer gibi yatlarda mı geziyorsunuz?
  Resim
  ÖS 1:56 · 30 Tem 2019·Twitter for iPhone

  https://halktv.com.tr/gundem/akpgenclikkollariluksyattatoplantiyaptitepkigelincepaylasimsil400397h

  Önerilen Videolar

  Reklamlar

  Bunlar da İlginizi Çekebilir

  Patronlardan asgari ücret açıklaması AKP’li üst düzey yönetici bile Bakan Nureddin Nebati'nin konuşması ile dalga geçti!! Mahçupyan'dan flaş AKP yorumu: Aslında bu son derece zayıf bir iktidar Türkan Saylan'a, Uğur Mumcu'ya, Bahriye Üçok'a, Nazım Hikmet'e hakaret eden AKP'li belediye başkanından 30 Ağustos skandalı !