Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
22 Kasım 2020 ( 8 izlenme )
Reklamlar

ÇAYKUR'u özelleştirmek için bir AKP'li belediye başkanı görevlendirildi!


CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, AKP’li Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin ÇAYKUR'u özelleştirmek için görevlendirildiğini açıkladı.CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, AKP’li Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin Varlık Fonu'na devredilen ÇAYKUR'u özelleştirmek için görevlendirildiğini açıkladı.

''HEM RİZELİLERE HEM DE SAKARYALILARA HAKARET''

Cumhuriyet’te yer alan habere göre, özelleştirme sürecinde AKP’nin kendi adamları ile kurumu elinde tutmaya çalıştığını söyleyen Deniz, “Ekrem Yüce, ÇAYKUR toplantılarına katılmak için ayda iki kez Sakarya’dan buraya geliyor. Zaten zararda olan kuruma bir de bu geliş gidişlerin ücretleri ekleniyor. Kentimizde ziraat mühendisi, makine mühendisi, deneyimli birçok kişi var ama ne yazık ki Hint kumaşı gibi bir türlü Ekrem Yüce’den vazgeçilmiyor. Yüce’nin ÇAYKUR’da yönetim kurulu üyesi olması hem Rizelilere hem de Sakaryalılara hakarettir” diye konuştu.

https://abcgazetesi.com/caykuru-ozellestirmek-icin-bir-akpli-belediye-baskani-gorevlendirildi-368223

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşte Binali Yıldırım'ın devasa mal varlığı ! Herkes izlemeli ! Süslüman hayatında bugün! Siz hiç böyle hediye gördünüz mü? Muharrem İnce'den Diyanet'e sert tepki: 'İhanet içindeler' Menzil şeyhi konuştu: Sağlık Bakanlığı’nı ele geçirdik!